На Гузара відкриється маркет BOX | Відрадний

На Гузара відкриється маркет BOX

Новий екпрес-маркет відкриється на проспекті Гузара

Новий екпрес-маркет відкриється на проспекті Гузара

У новоствореному житловому комплексі «Сучасний квартал» на проспекті Любомира Гузара, 11 незабаром відкриється міні-маркет мережі BOX. До магазину вже зараз активно шукають персонал, про що нам стало відомо з сайту оголошень.

Експрес-маркет буде невеличким, але зручним: ця мережа відкриває заклади на кшталт магазинів «Коло», де є невеличкий асортимент необхідних продовольчих товарів. У деяких маркетах BOX є власні піцерії, але наразі невідомо, чи буде доступна така «родзинка» на Гузара, 11. Проте там точно має бути власна випічка цієї мережі, адже саме цією «фішкою» хваляться власники маркетів цієї групи.

Нині ж для нового експрес-маркету на Гузара шукають продавця-касира, який виконуватиме одразу три ролі:

  1. обслуговуватиме покупців на касі;
  2. виставлятиме товар на полиці;
  3. слідкуватиме за чистотою у торговому залі.

Натомість, роботодавець пропонує гнучкий графік роботи (2/2, 3/3, 4/2 або 7/7) та навіть можливість суміщання її з навчанням або іншими роботами. Оплату для такого багатофункціонального фахівця обіцяють на рівні 14-15тис. грн.

Отож, чекаємо на появу нового маркету у нашому районі та тримаємо кулачки, аби мережа розросталася і сягала не лише новобудов, а й стареньких «хрущівських» кварталів!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 − два =