На Героїв Севастополя – ремонт кабелів | Відрадний

На Героїв Севастополя – ремонт кабелів

Героїв Севастополя

Героїв Севастополя

На сайті Київської міської державної адміністрації з’явилася інформація про те, що Київенерго розпочало ремонт кабельних мереж на вулицях Героїв Севастополя та Михайла Донця. Кабельні лінії напругою 10 кіловат обіцяють полагодити до кінця 2013 року.

Кабелі на Відрадному застаріли, тож потребують негайної реконструкції. Нещодавно їх лагодили у дворі на вулиці Патріотів, 98 (поруч із розпродажем дитячого одягу): частину асфальту з дворових проїздів зняли та розкопали землю. Також великі ями зробили на клумбах двору й обабіч будинку – за «маршрутом» кабелю. Місцеві мешканці скаржилися на незручності, адже двір був буквально перекопаний, але працівники Київенерго швидко впоралися із роботою та повернули двору попередній вигляд.

Те саме чекає і на старі кабельні мережі на Героїв Севастополя та Донця: їх дістануть з-під землі та замінять, супроводжуючи це розриттям землі. «Під час виконання робіт перехід проїжджих частин здійснюватиметься закритим способом – методом горизонтального буріння, – кажуть в Київенерго. – Виконання вищезазначених робіт не передбачає повного або часткового перекриття руху на проїзних частинах зазначених вулиць».

На дорогах та тротуарах обіцяють встановити спеціальні знаки, ліхтарі та огорожі, щоб пішоходам та водіям було зручніше оминати розриття. До того ж, усі роботи з заміни старих кабелів ПАТ Київенерго виконає власним коштом (без залучення міських грошей).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 3 = дванадцять