На Героїв Севастополя просять зробити перехід | Відрадний

На Героїв Севастополя просять зробити перехід

Перехід Зебра :)

Перехід Зебра :)

Останнім часом відрадненці частенько просять комунальників облаштувати пішохідні переходи та доріжки у дворах. На жаль, відповіді на такі звернення приходять однакові: «не положено» робити проходи там, де зручно людям, бо їх вже зробили в іншому місці, за кількадесят метрів. Тим не менше, мешканці Відрадного продовжують користуватися зручними їм протоптаними доріжками і перебігати проїжджу частину там, де немає «зебри». Це на думку скаржника на 1551, створює аварійні ситуації.

«У зв’язку з відкриттям супермаркету мережі ТОВ “АТБ-маркет” за адресою вул. Героїв Севастополя, 10 почастішали випадки створення аварійних ситуацій пішоходами, які перебігають дорогу в недозволеному місці, – говориться у зверненні. – Ці обставини викликають підвищений рівень шуму у вечірній час – водії автомобілів постійно сигналять пішоходам, що заважає відпочивати мешканцям мікрорайону. Також у ранковий і вечірній час аналогічна ситуація має місце по відношенню до дитячого дошкільного навчального закладу (Дитячий садок «Дельфін», №334): батьки дітей, ігноруючи правила дорожнього руху, перетинають проїжджу частину в недозволеному місці».

Мешканець Відрадного просить чиновників переглянути режим дорожнього руху поблизу вулиці Героїв Севастополя, 10 і 3 та внести відповідні зміни:

1. Встановити знаки “Пішохідний перехід” (5.35.1 ПДР);

2. Нанести на проїжджій частині розмітку, відповідну пішохідному переходу (Горизонтальна розмітка № 1.14.1. Зебра).

«Прошу звернути увагу на важливість цієї проблеми – мешканці мікрорайону перебувають у вкрай незручному становищі через віддаленість пішохідних переходів в зоні прямої видимості. Літнім же людям далеко й незручно обходити більше 200 м по неякісному тротуарному покриттю для того, щоб купити продукти. У цьому кварталі АТБ – єдиний продуктовий магазин, а ДНЗ №334 – єдиний дитячий садок», – пише скаржник.

А ви як гадаєте, проблема – у відсутності пішохідних переходів чи у тому, що пішоходи нехтують дорожніми правилами і перебігають дорогу у недозволених місцях?

* Фото з сайту sillylittleangel.blogspot.com.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім × = 56