На Героїв Севастополя – потоп | Відрадний

На Героїв Севастополя – потоп

Відімкнення води

Відімкнення води

26 вересня надовго запам’ятається жителям будинку на вул. Героїв Севастополя, 44/10. Саме у цей день рано вранці мешканці квартири у першому під’їзді затопили помешкання, розташовані нижче. У результаті, весь під’їзд будинку (а мова йде про будинок, в якому розташований ФайнМаркет) опинився без водопостачання.

Отож, події розвивалися таким чином. О 5:30 до квартири на другому поверсі подзвонив сусід з першого поверху і повідомив, що він затоплює перший поверх. Мешканець другого поверху одразу ж зайшов на свою кухню і побачив, що вона вся залита водою. Сусіди викликали аварійну службу, проте чекати на неї довелося цілу годину. В результаті, потоп не припинявся і залив ще більшу площу.

Працівники аварійки по приїзді перекрили водопостачання всього будинку і поїхали. А о 9:00 до постраждалих мешканців будинку прийшов майстер з КП Відрадненське, розібрався у ситуації і через кілька годин увімкнув водопостачання будинку. При цьому, перший під’їзд залишився без холодної і гарячої води.

Складність ситуації полягає в тому, що винуватця потопу досі немає вдома. Принаймні, мешканці квартири на третьому поверсі (і постраждалі, і майстер підозрюють конкретну квартиру) не відчиняють двері.

«Сусідів, які, на нашу думку, винні у скоєному, досі немає вдома, а відчинити двері, щоб хоча би самотужки витерти воду в них на підлозі, аби попередити подальше псування мого особистого майна, неможливо! – скаржаться мешканці. – Вода капає зі стелі вже у вітальні. В жеку заявили, що не мають такого права – відчиняти помешкання без власників, але ніхто з сусідів не знає власників. У них горить світло, але двері ніхто не відчиняє».

Тож поки що мешканці будинку на Героїв Севастополя, 44/10 борються з наслідками потопу та сидять у квартирах без води.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


1 × = шість