На Гарматній відкриють кіноклуб! | Відрадний

На Гарматній відкриють кіноклуб!

Кіно

Кіно

6 лютого на вул. Гарматна, 26/2, у будинку культури Росток, відбудеться відкриття та перше засідання Дискусійного Кіноклубу аматорського та студентського фільму. Час початку зустрічі ще не відомий, проте ми можемо припустити, що йтиметься про вечірній або денний період (адже 6 лютого припадає на суботу, і відвідувачі зможуть прийти у будь-який час, а не строго у післяробочий).

«Відкриття кіноклубу аматорського та студентського фільму при театрі-студії «Яблуко» і перше дискусійне засідання з чашечкою кави відбудеться 6 лютого. Участь – за запрошеннями. Кількість місць у невеликому залі дуже обмежена. Приймаємо до демонстрації ваші відеороботи», – написав на своїй сторінці у Фейсбуку директор та режисер студії-театру «Яблуко» Яків Яблочник, він же – організатор кіноклубу.

Вхід на перше засідання коштує 50 грн, проте участь доступна лише за запрошеннями. Причина – у невеликому приміщенні, яке може вмістити лише 25 чоловік. Попри це, кіномани зможуть цілі 3 години насолоджуватися переглядом і одговоренням аматорських фільмів. І так – щоразу під час засідань кіноклубу.

Цілі аматорського кіноклубу на Гарматній – це популяризація якісного аматорського і студентського кіно (з точки зору мистецтва, а не якості апаратури) та створення бази акторів, режисерів, операторів, звукорежисерів та інших представників кіноіндустрії для влаштування активнішої співпраці цих людей у творчих пректах.

Подати свою відео роботу для показу в рамках кіноклубу можна тут: kinoamator.org А довідатися деталі заходу – за телефонами: (066) 290-67-78, (093) 285-85-96, (044) 592-08-54.

* Фото з сайту cinedam.wordpress.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ три = 10