На Гарматній реконструюють дитсадок | Відрадний

На Гарматній реконструюють дитсадок

Будівництво

Будівництво

Сьогоднішнім розпорядженням голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко зобовязав будівельників реконструювати приміщення дитсадку №383, що ну вул. Гарматна, 41. Замовником проектування має виступити комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ».

Щоправда, зараз ще невідомо, коли перед місцевими мешканцями постане відновлений садочок. У розпорядженні сказано лише про те, що об’єкт реконструкції слід «включити до програм економічного і соціального розвитку Києва на 2015 рік та наступні роки». Тож справа може затягнутися на роки.

Після реконструкції дитсадок має перейти до комунальної власності, тож на Гарматній, 41 не може бути створений приватний садок – тільки державний.

Саме «Житлоінвестбуд-УКБ» нині завершує будівництво житлового комплексу на Донця 2-А, що біля Мамаєвої Слободи. Здається, у мешканців Відрадного не було скарг на цього заьбудовника, та й роботи на будові велися систематично, без «заморожень». Тож сподіваємося, і дитсадок відбудують якісно і швидко! А після нього можна взятися за недобудований дитсадок на Лепсе, 81-А і закинуту школу на Суздальській, 10.

Прохання до відрадненців: давайте підкажемо міським чиновникам, які ще обєкти нашого мікрорайону можна повернути до життя. Кожен з нас знає кілька таких «проблемних зон» Відрадного: це пустирі, закинуті будови та подібні території. Давайте активніше надсилати до Київської міської державної адміністрації звернення щодо реконструкції та будівництва потрібних об’єктів! Залишати звернення можна на сайті 1551.gov.ua

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 × = сорок п'ять