На Гарматній просять впорядкувати стоянки | Відрадний

На Гарматній просять впорядкувати стоянки

Гарматна (від проспекту Відрадного до проспекту Комарова)

Гарматна (від проспекту Відрадного до проспекту Комарова)

Сервіс 1551 – далеко не ідеальний інструмент вирішення міських проблем: частенько чиновники надсилають відповідь «для галочки», а то й геть неадекватно реагують на прохання містян. Але важливу роль тут відіграють і самі скарги. Грамотно написана заявка з логічним і послідовним викладом суті проблеми + шлях вирішення питання = майже завжди успіх! Тому кожного разу, читаючи на 1551 гарно складену скаргу, ми радіємо і з нетерпінням очікуємо на реалізацію прохання скаржника. Нинішня заявка – саме з таких, тому нам цікаво прослідкувати за розвитком подій. Отже, мешканець Відрадного, якому набридло стояти у заторах на Гарматній в напрямку до проспекту Комарова, просить регулювати рух на цій вулиці.

«Зважаючи на те, що цією дорогою, зазвичай, транспорт рухається у напрямку до проспекту Комарова, то паркування у крайній правій смузі у цьому напрямку призводить до постійних заторів і об’їзду їх зустрічною смугою з підвищеним ризиком ДТП. У той час, як зустрічний транспорт їздить дуже рідко». – Розповідає скаржник.

Для вирішення проблеми він пропонує змінити організацію дорожнього руху на цій ділянці шляхом:

1. Встановлення повної або часткової (на період з 6-00 до 21-00) заборони стоянки у крайній правій смузі у напрямку від пр. Відрадного до пр. Комарова.

2. Виділення безплатної зони паркування у крайній правій смузі у зустрічному напрямку (від пр. Комарова до пр. Відрадного) з урахуванням розміщення пішохідних переходів та заїздів на територію Національного авіаційного університету.

3. Зміни дорожньої розмітки з суцільної подвійної смуги на одинарну суцільну смугу (для можливості заїзду на парковку).

4. Встановлення тимчасово чергового патруля для попередження порушень ПДР на цій ділянці.

А ви як гадаєте – Гарматну врятують ці дорожні «перестановки»? Якщо у вас є альтернативні ідеї стосовно поліпшення проїзду цією вулицею, подавайте їх у заявках на 1551! ;)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 4 = десять