На Донця просять прибрати незаконну стоянку | Відрадний

На Донця просять прибрати незаконну стоянку

Нелегальна стоянка на Донця

Нелегальна стоянка на Донця

У дворі будинку на вулиці Михайла Донця, 21-А ще 10 років тому кілька мешканців самовільно влаштували стоянку для автомобілів. Їхні сусіди час від часу скаржаться чиновникам: іноді успішно, а іноді – геть безрезультатно. Але цього разу просять остаточно вирішити питання захоплення території і ліквідувати автостоянку. Звісно, найкращий варіант – легальна стоянка Борисполь, де можна залишити своє авто і знати, що воно перебуватиме у безпеці. Але у Києві таких пропозицій малувато – тим більше, на Відрадному.

«2005-го року мешканці п’яти квартир 3-го парадного будинку 21-А на вулиці Михайла Донця заасфальтували зелену зону. Простіше кажучи, відбулося самозахоплення землі під стоянку! – Пише у своїй скарзі на 1551 хтось із мешканців будинку. – Там 5 паркомісць, у кожного паркувального місця – свій господар! Для того щоб прокласти асфальт, був переміщений бордюр, викопана лавка».

Донця 21-А

Донця 21-А

За словами скаржника, після облаштування такої «парковки», її нові «власники» не посоромилися навіть поставити паркувальні замки. Потім, після скарг на цей же сервіс 1551, замки таки демонтували. Але сама проблема залишилася: стоянка розташована біля входу до під’їзду, отож вихлопні гази від прогрівання автівок проникають всередину будинку і навіть до квартир на першому поверсі.

«Якщо на цій стоянці є вільне місце і хтось з людей, які не входять до цієї п’ятірки (тих, хто захопив землю для стоянки. – Авт.), поставить туди свою машину, починаються розборки! Одному мешканцю третього парадного за те, що він поставив свою машину на цю стоянку, подряпали машину!», – зазначає автор скарги.

Він вимагає від комунальників демонтувати незаконну автостоянку, поновити зелену зону та встановити лавку навпроти 3-го під’їзду. У разі надсилання йому «відписок» чиновників, скаржник погрожує звернутися до прокуратури з приводу бездіяльності посадових осіб стосовно самозахоплення зеленої зони під стоянку.

* Фото з 1551.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


3 коментарі до “На Донця просять прибрати незаконну стоянку”

 1. Сергей коментує:

  Нормальная стоянка. Я хоть из дома напротив, но не раз ставил там машину, потому что больше негде было.

  Вместо того чтобы какому-то лосю, которому поцарапали машину явно не по этой причине, ныть, лучше бы сделали нормальную зону для стоянки машин по всей длине, площадка ужасная, зелени нет, половина ее вообще заброшена и никто ни за чем не ухаживает. А машин все больше и больше. Либо пусть полноценную зону зеленую делают. Но это тоже вряд ли будет. А какой то нытик ноет и ноет.

  • admin коментує:

   А хто ж зробить, якщо про це представників влади ніхто не просить? Вони самі не здогадаються. Треба штурмувати їх зверненнями про необхідність легальної стоянки, бо поки народ мовчить – і проблеми ніби немає.

   • Сергей коментує:

    Просто странно, что 10 лет эта стоянка никому не мешала и тут нашелся один борец за справедливость, которому кто-то машину поцарапал )))) Готов поспорить, что явно не за это.

Напишіть відгук


5 − чотири =