На Донця обладнання Київстар знищило комах | Відрадний

На Донця обладнання Київстар знищило комах

Обладнання для Інтернету

Обладнання для Інтернету

Час від часу наші сусіди скаржаться чиновникам на дуже дивні речі. Наприклад, нещодавно служба 1551 фіксувала звернення мешканця будинку на бульварі Лепсе про те, що хтось зірвав всі ягоди горобини, через що птахи перестали прилітати до двору. Але деякі скарги дійсно викликають тривогу. Так, на Донця, 17/46 антена зв’язку Київстар заважає мешканцю будинку шумом та… знищує усіх «домашніх» комах.

«Я мешкаю в квартирі за адресою: вул. Михайла Донця, 17/46, кв. ***, яка розташована на останньому поверсі п’ятиповерхового будинку. У горищному приміщенні над мною встановлено обладнання компанії Київстар, призначене для послуги кабельний інтернет від Київстар, можливо, і інше обладнання, – розповідає скаржник. – Приблизно 10 днів тому в моїй квартирі виникла така ситуація: я відчуваю сильний дзвін у вухах і затуманюється свідомість, коли перебуваю в квартирі. Комахи (міль, павуки), які іноді були в квартирі, загинули».

Скаржник стверджує, що подібне може відбуватися під дією високочастотного електромагнітного випромінювання. «Я відношу те, що відбувається, до роботи обладнання, яке встановлене над мною. Прошу перевірити моє повідомлення і вжити заходів до нормалізації обстановки в моїй квартирі», – пише мешканець Відрадного.

Якщо серед наших читачів є фахівці з фізики та медицини, ми були вдячні їм за коментарі та роз’яснення з цього приводу. Чи можуть антени стільникового зв’язку (чи Інтернету, як у цьому випадку) згубно впливати на здоров’я живих істот?

До речі

Коли в Україні починали встановлювати антени мобільного зв’язку, час від часу ЗМІ повідомляли про тривожні випадки (мешканці будинків масово скаржилися на погіршення здоров’я, розповідали, що багато з них захворіло на рак тощо), але далі розголосу ці справи не пішли…

Фото: it-ua.info

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 × п'ять =