На Донця незручно встановили поштові скриньки | Відрадний

На Донця незручно встановили поштові скриньки

Донця 26

Донця 26

Цього передвиборного сезону «модно» встановлювати у під’їздах відрадненців нові поштові скриньки. Звісно ж, з надписом про те, що спонсором цього щедрого кроку став один з політиків. Нещодавно, почитавши розпорядження Київського міського голови, ми переконалися, що скриньки ці роблять не спонсорським коштом, а комунальним: документи прописують виділення з міського бюджету грошей для конкретних депутатів на встановлення скриньок. Але проблема навіть не в тому. Часто ці передвиборні роботи проводять похапцем, через що навіть псують і без того не надто привабливі під’їзди Відрадного. Так сталося і на Донця, 26.

Місяць тому у цьому будинку поміняли старі поштові скриньки на нові. Але нововведення сподобалося не всім. Місцевий мешканець написав до 1551, що «на місці розташування старих скриньок так і залишилася гола стіна і вибита штукатурка». Цю «красу» ви можете бачити на фото.

«Нові ящики було передислоковані у підсобку. Вона практично не освітлена вдень і її висота не досягає 2 метрів, що дуже ускладнює перевірку пошти», – поскаржився мешканець Відрадного.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


7 − п'ять =