На Білецького ЖЕК погано прибирає | Відрадний

На Білецького ЖЕК погано прибирає

Брудний під'їзд (фото з архіву)

Брудний під’їзд (фото з архіву)

Одна з найбільших комунальних проблем на Відрадному – засмічені під’їзди. Всі знають фразу про те, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Проте без належного догляду будь-який, навіть зразковий, під’їзд з часом «обростає» сміттям. З цим вирішили боротися мешканці будинку №4 на вулиці Академіка Білецького. Відповідну скаргу вони скерували до міської служби 1551.

«Протягом 2014 року умови договору з місцевим ЖЕКом порушені в частині забезпечення прибирання сходових клітин у під’їзді будинку – сходові прольоти п’ятого та четвертого поверхів не прибирались жодного разу за 12 місяців, не зважаючи на щомісячну сплату за дану послугу, – пише скаржник. – 2015 року ситуація продовжує мати місце. Так, 14.01.2014 опівдні при розмові з прибиральниками з ЖЕКу, які прибирали прибудинкову територію, я поцікавився, чи повинні вони прибирати сходові клітини у під’їздах і на здивування отримав відповідь, що вони не тільки повинні, а ще й систематично прибирають її і щойно прибрали!!! На мою скаргу, що я ні сьогодні, ні жодного разу за минулий рік не бачив ноги ЖЕКівських працівників вище третього поверху, прибиральниця в присутності ще двох ЖЕКівців сказала, що, можливо, поспішала сьогодні, але зараз підніметься й прибере повторно (з проханням щоб я не скаржився до ЖЕКу)».

У результаті, як зазначає мешканець будинку, ніхто так і не прибрав ні на 4-му, ні на 5-му поверхах. «У межах діючого договору, вимагаю: 1. Забезпечити неухильне виконання умов договору та сплачених послуг в повному обсязі та в належній якості. 2. Надати копію затвердженого графіку прибирання під’їзду із зазначенням працівника ЖЕКу, відповідального за прийом виконаних робіт. Разом з тим повідомляю, що у разі відсутності можливості або бажання ЖЕКом виконувати будь-які умови договору, ми можемо їх переглянути», – відзначив скаржник.

До речі

Постанова Київської міської державної адміністрації №307 від 09.03.2011 визначає, як часто комунальники мають проводити прибирання у під’їздах:

- Вологе підмітання сходових площадок і маршів перших 3-х поверхів – щоденно крім вихідних та святкових днів;

- Миття сходових площадок і маршів перших 3-х поверхів – 2 рази на місяць;

- Вологе підмітання сходових площадок і маршів вище 3-го поверху – 2 рази на місяць;

- Миття сходових площадок і маршів вище 3-го поверху – 2 рази на місяць.

Цікаво, у під’їздах наших читачів прибирають так часто, як цього вимагає постанова КМДА?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “На Білецького ЖЕК погано прибирає”

  1. Оксана коментує:

    за останні 3-4 роки не робили взагалі вологе прибирання у під’їзді , ще раніше хоча б раз на рік. Відрадний 12/б

Напишіть відгук


один + = 7