На Білецького – притон? | Відрадний

На Білецького – притон?

Мешканці квартири випивають і шумлять

Мешканці квартири випивають і шумлять

Дуже тривожна скарга надійшла сьогодні до служби 1551. Мешканці будинку на вул. Білецького, 5-Б скаржаться, що один з їхніх сусідів перетворив свою квартиру на притон для осіб непевного соціального статусу. Мова йде про 1-й під’їзд будинку.

«Ми багато разів зверталися до міліції, до дільничного інспектора міліції, і до ЖЕКу писали заяву з підписами всіх мешканців під’їзду, до депутата Андрієвського також зверталися з приводу притону бомжів у квартирі №19, – розповідає скаржник. – У результаті – жодних змін. Бомжі постійно влаштовують бійки в під’їзді, випивають на сходовому майданчику і роблять повну антисанітарію. Вони дуже агресивні після прийому алкоголю, б’ють банки на сходовому майданчику, влаштовують бійні».

Мешканці будинку стверджують, що господар квартири здає ліжко-місця людям без постійного місця проживання за 15 грн на добу. Також, за їхніми словами, у коридорі сусіда дуже брудно, на підлозі – фекалії і гори сміття. «Залишається тільки здогадуватися, що там в самій квартирі, – зазначає скаржник. – Весь будинок дуже втомився від цього притулку. Господар квартири схожий на божевільного, може він таким і є, а бомжі цим користуються. Дуже сподіваємося, що ви зміните цю ситуацію».

Ми також хочемо, щоб у будинку на Білецького, 5-Б навели лад, і мешканці змогли спокійно почуватися у своєму під’їзді. Проте працівники служби 1551 віднесли скаргу до розділу «Взаємовідносини з сусідами», а не до розділу з більш серйозною назвою, тому сподіватися на швидке вирішення питання не доводиться.

Фото з сайту brewsbrothers.com.au

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


1 + шість =