На Білецького переселенці потребують допомоги! | Відрадний

На Білецького переселенці потребують допомоги!

Дитяча постіль

Дитяча постіль

Сусіди, давайте допоможемо багатодітній сім’ї переселенців зігрітися у цю холодну пору і покажемо, що ми небайдужі до чужих проблем! На вулиці Академіка Білецького живе сімейство з кількома дітьми, старші з яких ходять до школи. Ми знайшли оголошення цієї сім’ї на OLX, тому багато деталей не знаємо. Однак нам відомо, що діти потребують теплих ковдр, парасольок (це вже дуже терміново!) та килимків, щоб не мерзнути вдома.

Мама дітлахів – Вікторія – дала аж два оголошення. «Через те, що опалювальний сезон ще не почався (дуже холодно в квартирі), допоможіть діткам зігрітися, – написано в першому з них. – Потрібні пара теплих ковдр, яке покриття для підлоги, залізний чайник, парасольки (діткам до школи)».

У другому оголошенні просять допомогти саме з килимками: «Потребумо будь-яке покриття для підлоги (килимок, підстилка, доріжка). Дякую за розуміння! З повагою, багатодітна сім’я переселенців».

Якщо ви можете чимось допомогти сімейству (мабуть, вони потребують не лише ковдр і парасольок), телефонуйте Вікторії: 050-470-6шість-39.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× п'ять = 15