На 3 швидкісний маршрут приїхав новий трамвай Pesa | Відрадний

На 3 швидкісний маршрут приїхав новий трамвай Pesa

Pesa вже у Києві

Pesa вже у Києві

21 листопада до Києва прибув новий трамвай виробництва Pesa. Фотографії цього синьо-мереживного борта під час переміщення містом 22 листопада виклав на своїй сторінці Дмитро Левченко – нинішній гендиректор «Київпастрансу». Вже відомо, що цей трамвай пустять на 3 швидкісний маршрут, який прямує з Борщагівки на Вокзал і перевозить багатсько пасажирів з Відрадного, адже проїжджає й наш мікрорайон.

Трамвай Песа

Трамвай Песа

На швидкісному трамвайному маршруті віднедавна вже є один сучасний трамвай Pesa, отож нинішній борт закупили йому «до пари». Подейкують, що на нинішню покупку наші транспортні мужі пішли через суттєву знижку, отож не могли встояти від такої пропозиції. Однак не все так райдужно у транспортному царстві Києва! Виходячи зі слів транспортних експертів, ось такі виходять нюанси функціонування трамваїв:

- Трамваї Pesa не розраховані на поїздки по ділянках з рельєфними перепадами, отже для Києва це не надто вдалий варіант. Власне, такі трамваї, на відміну від чеських «старичків», можуть їздити лише на більш-менш рівних маршрутах. У нашому місті це лише маршрути швидкісного трамваю.

- Порівняно з 30-метровими трамваями на швидкісному маршруті, Песи – менш місткі. Отож, коли новим трамваєм замінять котрийсь зі старих, пасажирам доведеться ущільнитися і їздити з більшим дискомфортом.

- Львівський «Електрон» також виготовляє сучасні трамваї, і деякі з них вже їздять швидкісним маршрутом столиці. Проте у цього виробника – проблеми з обслуговуванням своєї продукції та термінами поставок, які він, на жаль, затягує.

- До кінця 2016 року до Києва прибуде ще 8 нових трамваїв Pesa (спочатку партія з 6 трамваїв, потім – ще 2 трамваї), а після цієї поставки прибуде ще один «Електрон».

А ви часто користуєтеся швидкісним трамваєм? Що скажете про поїздки у трамваї Pesa?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


1 × = два