Музичні малюнки на Відрадному | Відрадний

Музичні малюнки на Відрадному

Малюнок - музикант і контрабас

Малюнок – музикант і контрабас

Відрадний – достатньо суворий район, але й серед місцевих мешканців вистачає творчих людей. Хтось із них малює, хтось творить музику, а хтось поєднує у своїй творчості обидві ці мистецькі частини. Тому не так давно у нашій місцевості з’явилися настінні малюнки (графіті їх можна назвати з натяжкою) на тему музики, музикантів та музичних інструментів.

Музикант з контрабасом. Цей малюнок нанесений на стіну будинку за адресою пр. Відрадний, 61, на рівні першого поверху. Це саме той будинок, в якому розташована Гомеопатична аптека з довжелезним пандусом, але сам малюнок видно не з боку проспекту, а з міждворового проїзду. (Зовсім неподалік – улюблений дитячий двір з Вінні-Пухом, про який ми свого часу писали.) Окрім простенького зображення чоловічка з контрабасом, автор вирішив нанести на стіну філософський текст: «Женщины как грабли». Сказано ж, тонка творча натура :)

Рок-зірки на паркані. На розі проспекту Відрадного і вулиці Шепєлєва (а точніше, на паркані будівлі по Шепєлєва, 2) рік тому з’явилася ціла когорта рок-зірок: тут, на чотирьох парканових плитах, можна впізнати Боба Марлі, Джима Моррісона та Елвіса Преслі (можливо, наші читачі ще когось впізнали на цих фото?).

Боб Марлі, Джим Моррісон...

Боб Марлі, Джим Моррісон…

З одного боку паркану розташовані дві розмальовані плити, а вже за рогом – дві інші.

Малюнок на тему "рок-музика"

Малюнок на тему “рок-музика”

До цих «наскельних» музикантів можна підійти по тротуару вул. Шепєлєва. Але також до них веде і стежка, протоптана навскіс зеленої зони проспекту Відрадного. Саме цієї стежкою йде автор ось цього відео Юрій Пілявський, аби роздивитися художній витвір :)

Творчість не лише прикрашає міські двори та вулиці, а й потроху може привертати увагу до цілих районів! Якби на Відрадному були не тільки ці невеличкі настінні малюнки, а цілі мурали на стінах будинків, наш мікрорайон частіше був би на слуху і притягував до себе все нові і нові зміни. А як ви ставитеся до подібних вуличних прикрас?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 7 = шістдесят три