Молоко від фермера на Відрадному, 6/1 | Відрадний

Молоко від фермера на Відрадному, 6/1

Молоко від фермера Київ

Молоко від фермера Київ

Місцина між Чернишевського і Мамаєвою Слободою нарешті оживає: не так давно тут відкрився пункт видачі Розетки, а нині кипить облаштування нового закладу. Ось-ось на проспекті Відрадному, 6/1 відкриють «Молоко від фермера»!

Молоко від фермера – це мережа магазинів  і, разом з тим, затишних кав’ярень. Тут можна купити молочні продукти, печиво, круасани, запіканки, десерти, сири та ковбаси. А ще, можна попити кави за столиками закладу. Впізнаваним елементом мережі є корова: зазвичай, портрет цієї тварини зображений на стіні, а фірмові серветки прикрашають обриси корів.

Молоко від фермера на Відрадному

Молоко від фермера на Відрадному

Станом на 31 липня, у приміщенні на проспекті Відрадному триває ремонт. Але схоже, приготування близиться до завершення: на вході вже вивісили деякі оголошення і навіть меню. Наприклад, із цього плаката вже зараз можна дізнатися, які напої продаватимуться у «Молоці від фермера», і які будуть ціни на каву й молочні коктейлі:

Кава Молоко від фермера

Кава Молоко від фермера

Також відомо, що зараз у цей заклад шукають персонал: продавця-касира, баристу та прибиральницю. Графік роботи обіцяють позмінний: 2 на 3, 3 на 3 або 7 на 7.

Графік роботи «Молоко від фермера» на проспекті Відрадному, 6/1:

Понеділок 8:00 – 22:00

Вівторок 8:00 – 22:00

Середа 8:00 – 22:00

Четвер 8:00 – 22:00

П’ятниця 8:00 – 22:00

Субота 8:00 – 22:00

Неділя 8:00 – 22:00

Молоко від фермера, проспект Відрадний

Молоко від фермера, проспект Відрадний

До речі, на Відрадному вже є один заклад мережі «Молоко від фермера»: його адреса – бульвар Вацлава Гавела, 6/7А (на перетині Гавела і Василенка).  Його графік роботи – такий самий, як написано вище.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


чотири + = 5