Місяць боротьби з раком грудей у Києві | Відрадний

Місяць боротьби з раком грудей у Києві

Місяць боротьби з раком грудей

Місяць боротьби з раком грудей

Рак молочної залози – це одне з найбільш поширених онкологічних захворювань в усьому світі. Одні лікарі вважають, що цю недугу викликає спадковість, поєднана з поганою екологією, інші ж нарікають на те, що нинішні жінки все частіше відмовляються від грудного вигодовування немовлят, змушуючи свою гормональну систему працювати протиприродно. Але факт є фактом: виявлення раку молочної залози на ранній стадії дає пацієнтці великі шанси на одужання. Зараз у Києві триває Місяць боротьби з раком грудей: приватні клініки (зокрема, і на Відрадному) влаштовують акції зі знижками для жінок, щоб спонукати їх пройти обстеження молочних залоз. Ми підготували для вас перелік таких акцій. Пройдіть обстеження і перекажіть цю інформацію рідним!

Ісіда

Акція щодо профілактики захворювань молочної залози триматиме до 15 листопада. Усі пацієнтки, які вперше звернуться до клініки до цього терміну, отримають у подарунок два сертифікати на безкоштовну консультацію лікаря-мамолога (для себе і подруги чи родички). Сертифікат діятиме до 31 грудня 2015 року; його надаватимуть у випадку проходження УЗД молочної залози або мамографії у клініці Ісіда в Медмістечку. Контакти клініки: бульв. Лепсе, 65. (0 800) 60-80-80, (044) 455-88-11.

Інститут планування сім’ї

Акція «Консультація мамолога-онколога зі знижкою 20%» триватиме ще один день – до 1 листопада. Акційна вартість консультації – 232 грн, а звичайна – 290 грн. Адреса клініки: вул. Платона Майбороди (колишня Мануїльського), 8. Телефон: (044) 500-10-51.

Центр здорового материнства

Консультація мамолога з УЗД молочних залоз зі знижкою 10% – так називається акція, яка триматиме цілий листопад. Акційна вартість – 1200 грн, а регулярна – 1300 грн. Консультуватиме лікар Коваленко Олександр Володимирович. Адреса клініки: вул. Щекавицька, 9-А. Записатися на цю акцію, приурочену до місяця боротьби з раком грудей, можна тільки через сайт doc.ua/promo/kiev/konsultaciya-mammologa-s-uzi-molochnyh-zhelez-so-skidkoj-35

Інновація

Ця клініка пропонує пакет «Скрінінг раку молочної залози до 40 років» за 560 грн. До цього пакету входять УЗД молочних залоз та консультація мамолога-онколога. Адреса клініки: вул. Сергія Гусовського, 1 (Печерськ). Телефони: (044) 331-21-00, 331-23-00.

Сіті Клініка

Тут пропонують пакет «Мамологічний». За 425 грн обіцяють зробити УЗД молочних залоз та надати консультацію мамолога (кандидата медичних наук). Вартість цих послуг без акції – 500 грн. Адреса клініки: пр. Науки, 30. Телефон: (044) 502-20-00.

Леомед

Протягом листопада діятиме мала Комплексна УЗД програма, у рамках якої за 405 грн можна пройти три УЗД: молочних залоз, щитовидної залози та гінекологічне УЗД. Адреса клініки: вул. Сирецька, 32. Телефон: (044) 238-89-83.

Лісод

Спеціальна програма до Всеукраїнського дня боротьби з раком молочних залоз діє до 15 листопада. Протягом цього періоду пацієнткам надають знижку 50% на УЗД молочних залоз з заключенням лікаря-радіолога (акційна ціна – 661 грн) та знижку 30% на мамографію з заключенням лікаря-радіолога (925 грн). Адреса клініки: Київська обл., Обухівський район, с. Плюти, вул. Малишка, 27. Телефон: (044) 520-94-00.

І пам’ятайте: онкологічні захворювання потребують комплексного обстеження організму, адже нерідко вогнища хвороби розташовуються у різних органах чи системах. Виявлення підозрілих фрагментів у грудях – це перший дзвоник того, що треба перевірити інші «зони ризику» при раку молочної залози: печінку, яєчники, мозок та кістки. Будьте здорові!

Фото з сайту tehw.org

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


4 × дев'ять =