Містобудівний кадастр: Київ на долонях! | Відрадний

Містобудівний кадастр: Київ на долонях!

Містобудівний кадастр (сайт)

Містобудівний кадастр (сайт)

Усі мешканці Києва тепер можуть побачити квартали рідного міста в Інтернеті. Нарешті запрацював Містобудівний кадастр – сайт, на якому зазначені усі вулиці й провулки, парки та озера Києва.

Сайт Містобудівного кадастру називається mkk.kga.gov.ua. Саме тут можна дізнатися інформацію про цільове призначення та власників територій Києва, а також довідатися про плани забудовників щодо тих чи інших місцин. Фактично, Містобудівний кадастр дозволяє зазирнути в майбутнє і побачити, які зміни відбудуться в Києві найближчим часом.

«Нехай люди бачать, де, коли, які передбачаються дороги, де буде зміна призначень окремих кварталів, мікрорайонів, де заплановане будівництво чи реконструкція застарілого фонду, – каже начальник Служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш. – Ця інформація має бути відкритою. Люди не повинні дізнаватися таку інформацію з новин чи передивлятися порядок денний Київради для того, щоб знайти для себе щось цікаве».

І дійсно: тепер, просто зайшовши на сайт Містобудівного кадастру, можна довідатися все про земельні ділянки та квартали Києва. Нас, звісно, цікавить рідний мікрорайон – Відрадний. Тому відкриваємо сайт кадастру та наближуємо мапу, поки не стане видно нашу місцевість.

Наприклад, з цього сайту ми можемо довідатися, що парк Відрадний:

1) Має номер кадастрового кварталу 69:118.

2) Функціональне призначення – території громадських будівель та споруд.

3) Внесений до категорії заповідних територій (об’єкти природного заповідного фонду).

Водночас, землі, що не так давно відійшли Мамаєвій Слободі (частина парку Відрадний), вже не є об’єктом природного заповідного фонду. Таким чином, завдяки Містобудівному кадастру ми дізнаємося, що разом з переданням частини парку Відрадний в оренду власникам Мамаєвої Слободи, чиновники позбавили цю територію звання заповідника.

Цікаво, чи довго існуватиме Містобудівний кадастр? Адже завдяки відкритості земельної інформації захисники Києва зберуть аж надто багато компромату на чиновників…

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 × сім =