Міст через Комарова стрімко руйнується | Відрадний

Міст через Комарова стрімко руйнується

Міст через Комарова

Міст через Комарова

Дорогі сусіди, будьте обережні! Пішохідний міст через проспект Космонавта Комарова, який тягнеться від вулиці Миколи Василенка до паркової території НАУ, перебуває у критичному стані. Принаймні, такого висновку можна дійти, споглядаючи бокові руйнування верхнього полотна мосту.

Протягом останнього тижня до сервісу 1551 надійшло дві скарги стосовно стану цього мосту. Обидва звернення проілюстровані фотографіями, на яких видно оголені металеві конструкції, з яких «зсипався» асфальт та інше покриття.

«Пішохідний міст через проспект Комарова в районі вул. Василенка перебуває в аварійному стані. – Пише перший скаржник. – Афальто-бетонне покриття зруйноване (наскрізні дірки) і продовжує руйнуватися. Відсутнє нормальна огорожа над контактною мережею трамваю, переходити міст з маленькими дітьми небезпечно. Прошу вжити заходів з ремонту мосту, адже найближчий підземний перехід – тільки на станції швидкісного трамваю».

Асфальт сповзає

Асфальт сповзає

Другий же скаржник стверджує, що знизу міст виглядає ще страшніше. «Мостом страшно ходити! Знизу вигляд ще гірший. Бетонна основа руйнується! Сфотографувати не зміг, адже під мостом – проїжджа частина. Негайно вживіть заходів, бо можуть постраждати пішоходи і водії!» – пише він.

Сподіваємося, що чиновники відреагують оперативно і відремонтують міст через проспект Комарова! Ну а поки що просимо сусідів по району уникати цього переходу, якщо є така можливість.

P.S. Ця новина активно розлетілася Інтернетом: нашу публікацію твітнули Українська правда та спільнота Авто Киев. За першу добу цю новину прочитало більше 500 людей. З цього приводу ми хочемо сказати тільки одне: чиновники, дійте!

Твіт Української правди

Твіт Української правди

P.P.S. А ще, просимо всіх, хто завітав на цей сайт, підтримати наших воїнів на передовій: нещодавно київський солдат Валерій Дудко звернувся до громадськості і розповів, що воїнам дуже потрібен тепловізор!

* Фото – з сайту 1551.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 × = дев'ять