Міська електричка зменшить інтервали | Відрадний

Міська електричка зменшить інтервали

Чекати на електричку треба буде менше часу

Кільцева електричка

Кільцева електричка

Міська кільцева електричка, яку так полюбили кияни, незабаром їздитиме більш справно. На лінії електрички з’являться два додаткові потяги, що дозволить зменшити інтервал між поїздами.

Мешканці Відрадного регулярно користуються міською електричкою: сівши на неї на станції Київ Волинський, можна дуже швидко доїхати до Петрівки, Дарниці, Куренівки чи Троєщини. Проте останнім часом кияни почали скаржитися на те, що електричка затримується, і пасажирам доводиться запізнюватися на роботу.

Схоже, міська влада перейнялася цієї проблемою і вирішили запустити два додаткові потяги, які зменшать навантаження на лінію і скоротять інтервали між електричками. «З часу запуску проекту електричкою скористалося 15,7 мільйонів пасажирів, – заявив зазначив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. – Зараз на лінії курсує десять потягів, і найближчим часом ми додамо ще два. Це дозволить скоротити інтервали руху і поліпшить якість обслуговування».

Сподіваємося, що разом з додатковими потягами влада попіклується і про безпеку самих станцій міської електрички. Адже кілька днів тому, коли на Суздальські провалився асфальт, провалилася також і частина платформи Вишгородська.

До речі

Зараз міська кільцева електричка курсує за таким маршрутом: Київ-Пасажирський, Видубичі, Лівий берег, Дарниця, Лівобережна, Троєщина, Київ-Петрівка, Зеніт, Вишгородська, Рубежівська, Сирець, Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві дачі та у зворотному напрямку.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 − шість =