Міська електричка: новини невтішні | Відрадний

Міська електричка: новини невтішні

Скасовані міські електрички

Скасовані міські електрички

Багато хто з мешканців Відрадного користується міською кільцевою електричкою: на неї можна сісти на станції Київ Волинський і поїхати до Дарниці, Петрівки, Борщагівки чи іншої зупинки. Загалом, міська електричка – зручний вид транспорту, тож кияни були цілком задоволені нею після запуску маршруту. Але з часом інтервали між електричками почали збільшуватися, і пасажири стали повертатися до звичних маршруток та тролейбусів. Нині ж міська електричка перебуває у плачевному стані: скасовано ще кілька поїздів, тож їздить вона все рідше і рідше.

Ось яку картину ми побачили на другій платформі (звідти електричка їде у бік Дарниці) станції Київ Волинський: поряд із розкладом поїздів висів папірець, що повідомляв про скасування електричок. Із 22 серпня скасували деякі вранішні та вечірні електрички.

Зміни розкладу: скасовані міські електрички

№7338, 7347/7348, 7357,7358, 7408, 7417/7418, 7427/7428, 7308, 7317/7318, 7327/7328, 7437/7438, 7447/7448, 7457/7458.

Як бачимо, тепер електричок на кільцевому маршруті їздить значно менше. Причини такого повороту подій на залізничному інформаційному аркуші називають «технічними» і просять вибачення у пасажирів за тимчасові незручності. Але пасажирам кільцевої електрички чомусь не віриться у тимчасовість змін – вони зітхають і сварять владу.

Проблеми кільцевої електрички

Насправді ж, причини, з яких міська кільцева електричка стала їздити ще гірше, не технічні, а фінансові. Електропоїзди (аж 4 склади!) стоять цілі-цілісінькі у залізничному депо. Вони готові виїжджати на маршрут, але Київпастранс, який опікується міською електричкою, не має грошей для того, аби випускати всі поїзди з депо.

Нині, за даними газети «Дело», на маршруті київської кільцевої електрички залишилося лише 8 поїздів. Журналісти цитують начальника галузевої служби приміських пасажирських перевезень Південно-Західної залізниці Олександра Подкопалова, за словами якого, Київпастранс заборгував Південно-Західній залізниці 3945 млн грн за технічне обслуговування рухомого складу. У той же час, Південно-Західна залізниця не має грошей, аби обслуговувати склади в борг. Відтак, Київпастранс скорочує і скорочує кількість електричок на маршруті.

До речі

Щомісяця міська кільцева електричка потребує фінансування у 1,2-1,5 млн грн. Таких коштів на цей вид транспорту не виділяють, а борги все ростуть. Відтак, найближчим часом кількість електропоїздів можуть скоротити ще на один склад.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять + = 11