Металопластикові вікна на Відрадному | Відрадний

Металопластикові вікна на Відрадному

Євровікна

Євровікна

Якщо ви затіяли ремонт і хочете засклити балкон чи встановити у кімнатах нові євровікна, ця стаття – для вас. Ви можете звернутися до фахівців, які встановлять вам металопластикові вікна на Відрадному. Ось лише невеличкий перелік організацій, які надають такі послуги в нашому мікрорайоні.

1. Євровікна. Проспект Відрадний, 95, 1-К, офіс 401, 4 поверх. Телефони: (044) 233-02-62, (063) 233-58-89, (044) 227-15-80, (044) 227-15-90. «У Вашій квартирі цінним є кожен квадратний метр, але часто, роблячи ремонт, господарі незаслужено забувають про власний балкон. Він також є невід’ємною частиною квартири, хоча в більшості випадків використовується як комора для старих, непотрібних речей. Ви просто могли забути про те, що Ваш балкон – це ще й додатковий простір, і, позбавивши його від мотлоху, Ви зможете використовувати його з максимальною вигодою», – кажуть у Євровікнах.

Ваша лоджія швидко перетвориться за допомогою правильної обробки. Можна просто засклити вікна і зупиниться на цьому. Однак набагато приємніше, коли Ваш балкон є завершеним приміщенням, в якому все продумано до дрібниць. Відтак, компанія Євровікна перетворює лоджії і балкони в затишні домашні приміщення. Майстри здатні створити диво – на Ваших очах старий і непоказний балкон перетвориться до невпізнання, поставши перед Вами в новому вигляді зі стильним і красивим дизайном, який найкращим чином відповідатиме всім Вашим побажанням.

2. Вікна Експрес на Лепсе. Телефон: (067) 912-30-81. «Наш девіз – репутація та довіра підвищують попит. Для нас важливо, щоб кожен клієнт звернувся наступного разу, коли йому знадобляться вікна або якщо його запитають, якій віконній фірмі варто довіряти. Для нас немає дрібних клієнтів. Будь-який наш клієнт – найважливіший», – стверджують тут.

Перший принцип роботи компанії – ніякої халтури. «Ми вимагаємо від наших монтажних бригад, щоб кожне вікно було встановлене на найвищому рівні. Ми працюємо делікатно, щоб не порушити ні ритму Вашого робочого дня, ні затишку домашнього вогнища, – кажуть у Вікнах Експрес. – У багатьох містах України, насамперед у Києві та області, вже стоять тисячі наших вікон. Дуже важливо: цінова політика “Вікна Експрес” була і залишається однією з найбільш конкурентоспроможних у Україні! Ми встановлюємо вікна з профільних систем європейських брендів – Rehau, Salamander, aluplast, Internova, і з більш бюджетних українських профілів – Fenster, WDS, ALMplast».

3. Деревяні вікна на Відрадному. Телефони: (044) 228-93-75, (050) 748-30-16, (097) 77-33-408. Тут виготовляють та надають послуги з монтажу дерев’яних вікон. Самі вікна роблять із сосни, з клеєного суцільно ламельного брусу, оснащують їх проти зламною фурнітурою. Компанія пропонує такі послуги: заміна балконних блоків, монтаж кухонних вікон з тонованими склопакетами тощо.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім × = 28