Меридіан продають! | Відрадний

Меридіан продають!

Торговельний центр Меридіан

Торговельний центр Меридіан

Торговельний центр на бульварі Лепсе, 23, який місцеві мешканці називають просто «Меридіаном», виставили на продаж. Сьогодні на сайтах з продажу нерухомості з’явилося оголошення, з якого чітко можна зрозуміти: скоро Меридіан знайде нових господарів.

«Торговельний центр 9900 квадратних метрів у власності. Фасад, усі міські комунікації, парковка, активний транспортний і пішохідний потік», – рекламують легендарний центр Меридіан в оголошенні.

Скільки коштує торговельний центр Меридіан? За один квадратний метр просять 650 умовних одиниць. На сайті ріелтора, який займається продажем нерухомості, вказана загальна вартість будівлі – 50 млн 688 тис. грн.

Скріншот з сайту ріелтора

Скріншот з сайту ріелтора

Торговельний центр Меридіан має три поверхи і досить просторі приміщення всередині. Меридіан перебуває у власності Відкритого акціонерного товариства Меридіан імені С. П. Корольова. На сайті товариства чомусь немає жодної інформації про виставляння торговельного центру на продаж.

Меридіан – це легендарний торговельний центр на Відрадному. Раніше тут продавали відео- і аудіопродукцію, сувеніри, посуд, смаколики та багато іншої продукції. Ця будівля досі вважається однією зі знакових будівель на Відрадному. Очевидно, що у цих стінах новий власник розташує нові торговельні майданчики, проте таким, як раніше, Меридіан вже не буде.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім − 5 =