Марш пам’яті Небесної сотні на Шулявці | Відрадний

Марш пам’яті Небесної сотні на Шулявці

Герої не вмирають

Герої не вмирають. Фото Los Solomas

25 квітня у нашому районі відбудеться Марш пам’яті героїв Небесної сотні. Активісти оголосили збори біля станції метро Шулявська о 17:00, маршрут ходи буде оголошено на самих зборах.

«Герої сучасного часу стали прикладом для нас, прикладом мужності та віри в свої сили!, – кажуть організатори акції, активісти з руху Los Solomas. – Герої, які полягли за нашу з вами свободу, не повинні бути забуті. Ми маємо нагадати людям про великі подвиги, коли не шкода було покласти своє життя, аби нам жилося краще!»

Маршрут ходи поки що не розголошується, проте відомо, що він охопить місцевості саме Солом’янського району, адже організатори – активісти місцевого руху. «На честь вічної пам’яті Героїв Небесної Сотні вирішено провести невеликий марш Солом’янським районом. Збираємося біля виходу з метро Шулявська. Там є магазинчики, за ними всі і збираємося!», – кажуть у Los Solomas.

На марш організатори просять приходити без символіки будь-яких партій та без піротехнічних засобів. А ось що варто принести із собою – так це прапори: синьо-жовті та червоно-чорні.

Ви можете приєднатися до вшанування хоробрих захисників України, а також розповісти про цей захід вашим друзям.

До речі, наш мікрорайон – Відрадний - у сутичках з каральними органами також втратив одну гарну людину, Дмитра Максимова. Його історію ви можете почитати на нашому сайті.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


один + 9 =