Малюнки для солдатів на Відрадному | Відрадний

Малюнки для солдатів на Відрадному

 

Плакат творчої акції

Плакат творчої акції

На вході до дитячого майданчику парку Відрадний досить людно. Стоїть столик, біля нього – розкладний стілець і лавка. Тут волонтери проводять акцію на підтримку наших військових: запрошують дітей намалювати щось гарне солдатам на Сході України.

Дівчата й хлопці радо погоджуються: перші старанно виводять на папері обриси танків, другі малюють квіти, традиційні хатинки, різних метеликів… Звісно, майже на кожному малюнку – прапор України, кольори якого малята «зазубрили» впродовж останніх місяців. Ну а ті, хто вже вміє писати, різнокольоровими буквами складають слово «мир».

Малюнки для солдатів

Малюнки для солдатів

Дівчата сперечаються між собою, чия квіточка вийшла красивіша, адже «тьотя сказала, що треба постаратися і намалювати дуже гарні малюнки для солдатів». Шум над столиком не згасає – дехто з дітей проситься малювати вдруге і втретє.

«Підтримай солдата України – намалюй йому малюнок!» – такий плакат прикрашає місце скупчення творчих дітей. Волонтери бувають тут не щодня, але їхня ініціатива малятам подобаються: тут можна і помалювати досхочу, і добру справу зробити.

Ця ініціатива стає все більш актуальною, адже багато сімей вже відчули, що таке чекати з фронту рідну людину. Тож ви можете приєднатися до благодійного малювання на дитячому майданчику «Рошен» у парку «Відрадний» або самостійно влаштувати щось подібне у своєму дворі!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


два − = 1