Магазин Watsons продають! | Відрадний

Магазин Watsons продають!

Магазин Ватсонс продають

Магазин Ватсонс продають

Виявляється, магазин Watsons, що на проспекті Відрадному, 24/93, виставили на продаж. Цю інформацію ми (а саме, адміни сайту vidradnyi.com) знайшли на онлайн-дошці оголошень OLX.

«Відрадний, 24/93, продаж діючого магазину загальною площею 555 кв. м. Фасадний магазин розташований у місці з розвинутою інфраструктурою та чудовою транспортною розв’язкою. У магазині розташована мережа побутової хімії Watsons», – написано в оголошенні.

Це повідомлення розміщене на сайті оголошень 2 вересня, а ціна, за яку власник готовий продати магазин, становить 350 тис. дол.

Watsons на Відрадному

Watsons на Відрадному

Ми зайшли на сайт мережі Watsons, щоб подивитися, чи говорить щось про закриття магазинів. Торговельне приміщення з адресою Київ, пр. Відрадний, 24/93, досі значиться у переліку всіх магазинів цієї мережі. У той же час, декілька новин за літо 2015 року повідомляють про відкриття нових магазинів Watsons у Києві. Спираючись на ці дані, може зробити висновок, що фінансових проблем у мережі немає, і магазин на Відрадному справді хочу перепродати «в хороші руки», а не геть закрити.

Закриття магазину Watsons означало би припинення багатьох соціально корисних справ. Окрім змоги придбати необхідні побутові товари біля дому, це:

- Можливість відвідати магазин людям з обмеженими фізичними можливостями та мам з візочками (на вході встановлений зручний пандус, а самі двері – широкі);

- Пункт збору відпрацьованих батарейок (на вході, у тамбурі стоїть коробка для збору батарейок, які потім передають на переробку);

- Непоганий вибір побутової хімії та косметики від українських виробників (починаючи від блиску для губ і шампуню, завершуючи пральними порошками).

Водночас, ми розуміємо, що перепродаж магазину – це перший «дзвіночок» його неуспішності. Зазвичай, у магазині Watsons на Відрадному небагато покупців, порівняно з тою ж продуктовою «Форою». Але такий невеликий «наплив» відвідувачів був і у продуктовому магазині, який працював у тому ж приміщенні, де зараз Watsons. Щоправда, там продавчині частенько спали на робочому місці (у прямому сенсі :) ), але це вже зовсім інша історія :)

Будемо сподіватися, що Watsons з Відрадного нікуди не дінеться, а його маркетологи вигадають більше цікавих і вигідних «приманок» для покупців!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять × = 30