Магазин на Суздальській розбудовується | Відрадний

Магазин на Суздальській розбудовується

Магазин на Суздальській

Магазин на Суздальській

Більше десяти років перед зеленою новобудовою на Суздальській працює невеликий білий магазинчик. Його так і називають – «Маленький» (таке ім’я він отримав на противагу магазину «Великий», що існував колись на проспекті Відрадному до появи нового АТБ). Протягом останнього місяця місцеві мешканці бачать, як торговельна точка потроху збільшується – до нинішніх стін добудовують каркас нових і перекриття майбутнього даху.

Що буде з магазином на Суздальській?

Неозброєним оком видно, що магазинчик збільшується аж удвічі. Поки що це виглядає так, ніби перед входом до нього виріс павільйон: спочатку треба зайти під козирок, а вже потім – відчинити двері і потрапити до торговельного приміщення. Зараз стіни добудови – це дерев’яні балки, оббиті металом, та простенький дах.

Щоб дізнатися, що чекає на цей магазин, ми провели невеличку, але кількаразову «розвідку». Одна з продавчиня відмовилася розповідати про майбутнє магазину – сказала лишень, що сподівається на краще. А ось продавець іншої зміни розповіла нам, що оновлений магазин запрацює не раніше весни 2015 року. «Можливо, будемо продавати тут не лише продукти, а й побутову хімію, – сказала вона. – Колись у нас вже була полиця з хімією, непогано йшов товар…»

Цікаво, що на фоні несприйняття та навіть різко негативного ставлення киян до розростання кіосків, збільшення цього магазину на Суздальській не критикують. Навпаки – мешканці Відрадного навіть радіють розбудові торговельної точки, адже вона нікому не заважає. Магазин заслужив любов відрадненців, адже завжди продавав свіжі продукти. Торговельні точки-конкуренти (магазини на Шепєлєва та невеликий МАФ на вулиці Патріотів) частенько пропонують покупцям несвіжі й залежані товари, тому порівняти тут є з чим.

Нам цікава і ваша дума з приводу розбудови магазина. Чи буде це будівництво заважати мешканцям мікрорайону? Чи варто взагалі збільшувати площу магазина? Просимо висловлюватися у коментарях.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Узнайте, сколько стоит укладка клинкерной плитки цена для вас и сделайте красивое оформление двора!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× два = 6