Магазин антураж: якісний секонд | Відрадний

Магазин антураж: якісний секонд

Магазин Антураж

Магазин Антураж

На Відрадному відкрився магазин з якісним одягом від західних виробників. New Look, George, Marks&Spencer, Tesco, GAP – речі від цих та багатох інших фірм можна знайти в новому магазині Антураж на Білецького. Багато речей тут – нові з бирками. Всі вони охайно розвішені, тож магазин навіть не нагадує звичайний секонд-хенд. Але налаштовуючись на покупки у подібній торговельній точці, не забувайте, що купувати постіль краще в інтернет-магазині Стильок: вона там недорога і гарантовано високоякісна!

Секонд-хенд

Секонд-хенд

Магазин Антураж на вул. Білецького, 11:

- 50% товару – секонд-хенд

- 50% – сток. Схоже на речі з американських розпродажів.

Принаймні, таке співвідношення озвучує продавець магазину Антураж. Речі тут дійсно дуже якісні та в гарному стані: або нові, або такі, що він нових і не відрізниш. Ангорові светрики виглядають так, наче на їхній пушок ніхто ніколи навіть не дмухав, дублянки – як щойно з фабрики. Загалом, тут продаються жіночі речі, чоловічі і дитячі. Найбільше, звісно, жіночого одягу. Ціни приблизно такі:

- дитячі півкомбінезони (теплі штани на бретелях) – 80-100 грн

- дитячі теплі куртки – 100-120 грн

- жіночі в’язані кофти – 100-120 грн

- жіночі светри – 100-150 грн

- жіночі дублянки – 250-300 грн

- чоловічі джинси – 100-120 грн

- чоловічі дублянки – 300-350 грн

Якісний секонд

Якісний секонд

Наразі дитячого одягу в цьому магазині малувато: лише подвійна стойка біля входу. Але найближчим часом очікують завоз зимових речей – курток і комбінезонів. «Зимовий одяг замовили вже давно, чекаємо на доставку», – каже продавець.

Завоз у магазині Антураж відбувається по середах та четвергах. Адреса магазину: Київ, вул. Академіка Білцького, 11 (біля Фори).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ сім = 14