Липи, клени і 22 берези: які дерева посадять на Відрадному? | Відрадний

Липи, клени і 22 берези: які дерева посадять на Відрадному?

Бульвар Лепсе через 10 років :)

Бульвар Лепсе через 10 років :)

Наприкінці літа у Києві розпочалася акція «Посади дерево», покликана озеленити місто і залучити киян до охорони довкілля. Тепер будь-хто охочий може проспонсорувати висадку саджанця в обраному місці столиці, а в обмін отримати ще й іменну «меценатську» табличку біля дерева. У розпорядженні сайту Відрадний опинився список вулиць у різних районах Києва, де представники Київзеленбуду пропонують саджати дерева. До того ж, зеленбудівці відзначили, скільки і яких саме дерев можна було би посадити. З цього переліку ми виокремили вулиці Відрадного :)

Які дерева можуть посадити за гроші киян на Відрадному?

1. На вул. Василенка – 20 каштанів;

2. На бульварі І. Лепсе – 12 каштанів;

3. На вул. Героїв Севастополя – 22 каштани;

4. На вул. Борщагівській – 8 лип;

5. На вул. Новопольовій – 12 лип;

6. У парку «Орлятко» – 13 горобин, 11 лип, 15 кленів;

7. У парку «Відрадний» – 6 каштанів;

8. На вул. Гарматній – 10 каштанів, 6 лип;

9. На захисній смузі бульвару І. Лепсе – 22 берези.

Цікаво, що серед зеленбудівських пропозицій щодо Відрадного ми не знайшли жодного екзотичного дерева. А от в інших частинах Києва такі насадження заплановані: наприклад, на Центральному та Південному залізничному вокзалі хочуть посадити катальпи, а на перетині вул. Васильківської та просп. Глушкова – сливи Піссарді.

Для того щоб стати спонсором посадки саджанця, вам треба сфотографувати місцину для майбутнього дерева, зробити її скріншот на електронній мапі, визначити розміри ділянки (в метрах) і надіслати на електронку kyiv.parky (песик) gmail.com.

До речі

Київ – місто каштанів? Не зовсім так. Принаймні, у центрі столиці співвідношення дерев виглядає так: липи – 39,6%, тополі (дельтоподібна, італійська) – 25,9%, каштани – 22,2%, клени – 7,8%, дуби – 1,3%, горобина – 1,2%, акація – 0,9%, ясени – 0,5%, інші дерева – 0,6%.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


три + = 11