Логістичний менеджмент-тур | Відрадний

Логістичний менеджмент-тур

Перевезення товару

Перевезення товару

17 червня з 9:00 до 18:00 триватиме спеціальний менеджмент-тур, влаштований компанією «Кюне+Нагель» для керівників виробничих та торговельних компаній. Представники компанії, головний офіс якої базується на Гарматній, поділяться з колегами своїм досвідом в організації логістики підприємства.

«Учасники менеджмент-туру зможуть відвідати складський комплекс «Чайка», познайомитися з операційними процесами і системою управління ефективністю складської логістики Кюне+Нагель, – розповідають організатори заходу. – Також у програмі менеджмент-туру – зустрічі з топ-менеджерами компанії, які поділяться найкращими управлінськими практиками та секретами лідерства Кюне+Нагель в Україні і на міжнародних ринках. Ви дізнаєтеся про корпоративні підходи в управлінні процесами і людьми, про взаємини компанії Кюне+Нагель з клієнтами, про прихильність співробітників якості та постійного вдосконалення».

Менеджмент-тур призначений для керівників і топ-менеджерів виробничих і торгових компаній, зацікавлених у вивченні ефективних логістичних рішень для підвищення ефективності бізнесу.

Основне завдання міжнародної компанії Кюне+Нагель – це розробка і надання логістичних рішень для бізнесу, які дозволяють клієнтам перетворювати логістичні завдання в конкурентні переваги. Про ключові фактори успіху компанії можна буде дізнатися саме у рамках менеджмент-туру «Логістичні рішення для успіху, вдосконалення і процвітання бізнесу».

Довідатися детальну інформацію про тур та зареєструватися до участі у ньому можна на сайті: http://iva-mice.com/kuehne—nagel.html

З питань участі в менеджмент-турі звертайтеся до компанії «IVA-MICE»: (044) 285-73-49, (067) 501-40-90, (050) 610-40-95. E-mail: info@iva-mice.com.

* Фото з сайту lorrytransportspecialist.com.my

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× один = 2