Літаки на Відрадному | Відрадний

Літаки на Відрадному

Наш мікрорайон можна цілком справедливо назвати найбільш авіаційним у Києві. Посудіть самі: саме тут розташований велетенський Національний авіаційний університет, де готують спеціалістів галузі польотів, а також його «супутники»: Авіакосмічний музей, ангар з літальними апаратами, «літаки-пам’ятники». Отож, саме на Відрадний прямує стежка любителів авіації! Це стосується як дорослих професіоналів, так і дітей, замилованих ширококрилим транспортом. Де можна побачити літаки на Відрадному? Ось наша «шпаргалка» :)

Літак АН-26 біля НАУ

Літак АН-26 біля НАУ

1. Літак АН-26 біля Національного авіаційного університету. Неробочий літальний апарат гордовито стоїть на постаменті та витримує численні фотосесії студентів і приїжджих туристів. Доступ до літака – вільний: до нього можна підійти і навіть пролізти під ним за бажання. Більше того, побачити легендарний АН-26 можна навіть з вікна транспорту: прямо уздовж площі НАУ, де встановлено літак, пролягає проспект Космонавта Комарова, яким їздять автівки та курсує громадський транспорт. Адреса: пр. Космонавта Комарова, 1, неподалік Приймальної комісії НАУ. Як доїхати: від Залізничного Вокзалу – швидкісним трамваєм №1 та №3, маршрутним таксі №401; від Палацу Спорту – автобусом №69, маршруткою №411; від Політехнічного Інституту – маршруткою №442; від Київ-Волинського – тролейбусом №27.

Біплан на території НАУ

Біплан на території НАУ

2. Старовинний біплан у парку НАУ. Ще один цікавий літальний об’єкт на території Національного авіаційного університету – це біплан (літак із подвійними крилами), що стоїть на постаменті під нахилом. Постамент – округлої форми, отож навколо літака люблять бігати по колу дітлахи. Підійти до біплана можна вільно, проте час від часу у соцмережах з’являються повідомлення про те, що з відпочивальників якийсь чоловік просить гроші за нібито доступ до літака. Насправді ж, це – незаконно. Побачити біплан можна, пройшовши на території парку НАУ через арку, що біля літака АН-26, про який ми написали вище.

3. Ангар НАУ. Сховище літальних апаратів розташоване також на території авіаційного університету, що у Києві на пр. Космонавта Комарова, 1. В ангарі можна побачити: літак АНТ-7, літак ЯК-42, літак АН-24, 9-й серійний літак ТУ-154, Л-410, АН-2, а також гвинтокрили МІ-8, МІ-2, МІ-4 та КА-26. Вхід на територію ангару НАУ – платний і можливий лише за записом на екскурсію. Окрім власне літальних об’єктів, на екскурсії можна побачити і їхню часткову роботу: літаки випускають шассі, а гвинтокрили запускають свої гвинти. Вартість вхідних квитків на територію ангару ви можете побачити на цій фотографії (щоправда, це дані ще за 2016 рік, тому зараз, вочевидь, ціни дещо вищі). Телефони організаторів екскурсій: (093) 381-22-22, (044) 406-71-24.

Екскурсії в ангар НАУ

Екскурсії в ангар НАУ

А ви часто буваєте біля літаків на Відрадному? Вже були на екскурсії в ангарі?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Зараз великою популярністю користується авіадоставка товарів з-за кордону. Здійснюють цю доставку сучасні транспортні літаки: на сайті DSV Логистика ви можете ознайомитися з деталями цієї послуги!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять − 3 =