Ліки від гіпертонії зі знижкою | Відрадний

Ліки від гіпертонії зі знижкою

Гроші

Гроші

Восени 2013 Кабінет Міністрів України прийняв постанову №907 щодо затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Виконуючи постанову, деякі аптеки Відрадного продають ліки від гіпертонії зі знижками.

Пілотний проект щодо запровадження часткового відшкодування вартості антигіпертензивних засобів діє в усьому Києві, проте у ньому беруть участь далеко не всі аптеки. Серед них є і комунальні (аптеки Фармація), і приватні (наприклад, Аптекарь).

«Відшкодування здійснюється суб’єктам господарювання (аптекам), які провадять господарську діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, незалежно від форми власності та підпорядкування, аптечні заклади яких розташовані в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Перелік аптечних закладів, які відпускатимуть лікарські засоби зазначеної категорії, повинен визначатися МОЗ АР Крим, управліннями (головними управліннями) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій», – кажуть чиновники.

Перелік аптек на Відрадному, які продають антигіпертензивні ліки зі знижками (лише за рецептами лікарів):

1) Аптека №99, вул. Стражеска, 6-А. Телефон: 408-22-27.

2) Аптечний пункт №1 аптеки №36, вул. Гарматна, 36, поліклініка №1.

3) Аптечний пункт №1 аптеки №99, вул. Стражеска, 6-А, поліклініка.

4) Аптека№11 ТОВ Аптекарь, вул. Білецького, 1/3. Телефон: 353-42-21.

Що таке гіпертензія?

Гіпертензія або гіпертонія – це підвищення тиску. Зазвичай, на підвищений тиск страждають люди похилого віку. Гіпертензія є ключовою проблемою, що спричиняє більшість інсультів.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× три = 21