Ліквідація підприємства у Солом’янському районі | Відрадний

Ліквідація підприємства у Солом’янському районі

Ліквідація. Фото з сайту elay.com.ua

Ліквідація. Фото з сайту elay.com.ua

Економічна ситуація останніх місяців впливає на стан українського підприємництва. Відтак, частині компаній потрібна ліквідація підприємства у зв’язку з банкрутством. Звісно, є й такі підприємці, які просто хочуть змінити сферу діяльності чи перейти на іншу роботу. В обох випадках треба знати, як закрити підприємство, куди подавати документи тощо. Ми розкажемо вам, як це робити у нашому, Солом’янському районі.

Отже, стосовно ліквідації підприємства у зв’язку з банкрутством. З 19 січня 2013 набула чинності нова редакція Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (іншими словами, це Закон «Про банкрутство»). З нею законодавство про банкрутство отримало такі оновлення, як: автоматичне призначення арбітражних керуючих, новий порядок реалізації майна, зміна статусу і прав заставних (забезпечених кредиторів) та багато іншого.

Як і раніше, правовий інститут неспроможності встановлює порядок поновлення платоспроможності суб’єкта підприємницької діяльності – боржника або визнання його банкрутом, порядок застосування ліквідаційної процедури, повного або часткового задоволення вимог кредиторів. Кожен процесуальний документ, що виноситься судом у провадженні у справі про банкрутство несе масу правових наслідків, таких як:

- заборону на стягнення на підставі виконавчих документів,

- заборону на нарахування штрафів та пені,

- обмеження керівництва боржника в повноваженнях на відчуження майна,

- контроль з боку арбітражного керуючого.

Виходячи з цього, грамотний юридичний супровід процедури банкрутства необхідно в рівній мірі для боржника і для кредитора.
Тим не менш, якщо ліквідація підприємства все ж неминуча, вам треба подати державному реєстратору за місцем реєстрації (Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Солом’янського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві) два документи. Це заява про припинення підприємницької діяльності (українською мовою) та довіреність, завірена нотаріально, якщо документи подає представник.

Потім треба отримати дві довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів, а окрім того, заборгованості з єдиного соціального внеску. Це робиться у податковій Солом’янського району, куди треба звернутися протягом 3 днів від дня подачі заяви, про яку було написано вище. До податкової треба подати заяву про припинення платника податків (Форма № 8-ОПП), оригінали та завірені податковою копії всіх раніше отриманих в податковій документів (свідоцтва, патенти, довідки форми № 4-ОПП, книга за формою № 10, інші потрібні документи), виписки з банку усіх фінансових операцій та довідки про закриття рахунків (рахунку) в банках, а також первинні документи з господарських операцій (накладні, договори, акти і так далі). Після цього Податкова назначає позапланову перевірку вашого підприємства, яка відбудеться у межах місяця. За результатами перевірки, Податкова видасть вам довідку форми № 22-ОПП, яку треба буде надати держреєстратору.

Далі треба скерувати звіт до Пенсійного фонду. Це звіт про нараховані суми єдиного внеску за період роботи у звітному році та заява до пенсійного фонду про проведення перевірки. Також треба опублікувати оголошення про ліквідацію підприємства у пресі.

Протягом двох місяців від публікації оголошення, державний реєстратор має отримати від вас такі документи: реєстраційну картку на проведення припинення підприємницької діяльності, довідку від податкової про відсутність боргу з податків та зборів, а також довідку про відсутність боргу під час оплати єдиного соціального внеску.

Не пізніше, як наступного дня після отримання цих документів, реєстратор видасть вам довідку про проведення реєстрації припинення підприємницької діяльності. Ось і все!

Адреси, які вам знадобляться:

Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Солом’янського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві. 03020, Київ, пр. Повітрофлотський, 41, кімн. 136, 140, 142, 144, 159. Телефони: 248-70-53, 248-30-76, 248-88-30, 248-50-00, 207-09-26. Часи роботи: понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 16.45, перерва з 13.00 до 14.00. Часи прийому громадян: з понеділка по четвер з 09.30 до 16.00, у п’ятницю з 09.30 до 13.00, перерва з 13.00 до 14.00.

Державно податкова інспекція у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві. 03151, Київ, вул. Смілянська, 6. Телефон: (044) 245-91-92. Телефон приймальні громадян: (044) 245-92-25. Код ДПІ у Солом’янському районі – 2658, податковий номер (Код ЄДРПОУ ДПІ) –38747190.

Управління Пенсійного фонду України Солом’янського району м. Києва. Київ, вул. Керченська, 5-А. Телефони: (044) 244-06-65, (044) 244-78-01, (044) 245-75-37.

Ну а якщо ви не хочете возитися із ліквідацією підприємства самотужки, зверніться до liquidatorpro.com.ua і забудьте про біганину по державних установах!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 − = три