Лікарі Медмістечка йдуть у відпустки: хто кого замінятиме? | Відрадний

Лікарі Медмістечка йдуть у відпустки: хто кого замінятиме?

Сімейна амбулаторія

Сімейна амбулаторія

Серпень – сезон відпусток, отож і медики Відрадного йдуть на відпочинок, аби через деякий час повернутися на роботу з новими силами. До лікарів первинної ланки – терапевтів та педіатрів – кияни звертаються найчастіше, отож зміни у прийомі саме цих фахівців бувають критичними. Аби ви могли розрахувати свій час і отримати потрібні направлення і консультації, наводимо графік відпусток лікарів Медмістечка на серпень.

Педіатри дитячої поліклініки (вул. Стражеска, 6-А):

- Киричек Валентина Павлівна матиме відпустку з 2 по 15 серпня 2021 року. Замість неї маленьких пацієнтів прийматиме «сусідній» педіатр Зарицька Надія Дмитрівна, кабінет 204.

Сімейні лікарі дорослих поліклінік Медмістечка:

- Погорілова Ольга Григорівна піде у відпустку з 2 серпня до 2 вересня. Замість неї прийом вестиме терапевт Добрянська Галина Пилипівна. Але увага: потрапити на прийом можна буде не у звичну для Галини Пилипівни поліклініку на Гузара, 3, а у дорослу поліклініку на Гарматній, 36. Вона прийматиме тут у кабінеті 203.

- Юрченко Ольга Василівна буде у відпустці з 2 по 15 серпня. Натомість можна буде звернутися до сімейного лікаря Коротун Тетяни Андріївни. Прийом здійснюватиметься в амбулаторії на вул. Шепелєва, 14 (кабінет 1).

- Турбіна Ольга Василівна піде у відпустку з 2 по 13 серпня. Замість неї можна буде звернутися до сімейного лікаря Шевчук Юлії Андріївни, що прийматиме у поліклініці на Гарматній, 36 (кабінет 202).

- Підлісний Артем Анатолійович буде у відпустці також із 2 по 15 серпня. Натомість прийом вестиме сімейний лікар Боюка Ольга Юріївна у дорослій поліклініці на Гузара, 3 (кабінет 205).

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, їх можна буде поставити, зателефонувавши до поліклінік:

-        Доросла поліклініка у Медмістечку на Гузара, 3, реєстратура: (044)497-21-01

-        Доросла поліклініка на Гарматній, 36, реєстратура: (067)523-94-55

-        Дитяча поліклініка на Стражеска, 6-А, реєстратура: (044)497-61-94.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− три = 4