Лекція про здоров’я дівчат в Ісіді | Відрадний

Лекція про здоров’я дівчат в Ісіді

Дівчинка і дівчина

Дівчинка і дівчина

22 листопада в конференц-залі клініки ISIDA, що на Відрадному, відбудеться лекція для дівчаток-підлітків і їхніх мам. Кваліфікований лікар-гінеколог з 23-річним досвідом роботи Лариса Волкова розповість дівчаткам про те, як відбуватиметься перетворення дівчинки в дівчину і як слід піклуватися про своє здоров’я в цьому тендітному віці.

На лекції також будуть розглянуті такі питання:

- як підготуватися до змін, які будуть відбуватися або відбуваються в організмі в період статевого дозрівання;

- як розпізнавати тривожні дзвіночки і вберегти себе від захворювань та інфекцій;

- як підготуватися до першого візиту до гінеколога і як подолати страх.

Всі присутні на лекції дівчата отримають в подарунок направлення на безкоштовну консультацію та огляд у лікаря-гінеколога клініки ISIDA.

Програма «Здоров’я дівчинки» була ініційована клінікою ISIDA в квітні 2014 року. Ця соціальна ініціатива націлена на те, щоб допомогти дівчаткам-підліткам зробити перші кроки у доросле життя. Протягом півроку фахівці клініки ISIDA провели цикл лекцій в столичних школах та на базі власної клініки. В цілому програма «Здоров’я дівчинки» охопила понад 500 підлітків 12-15 років.

«Ми, як клініка жіночого здоров’я, знаємо і відмінно розуміємо жіночу природу. Знаємо, наскільки важливо правильно виховувати у дівчаток з дитинства культуру турботи про своє здоров’я, як важливо закласти в їхню свідомість необхідність профілактичних оглядів, сформувати у них довіру до лікаря-гінеколога, – кажуть у клініці. – Саме тому ми взяли на себе відповідальну місію виховання майбутніх жінок/матерів».

На зустріч можуть приходити дівчата віком 12-15 років з мамами. Початок заходу – о 12:00. Реєстрація за телефоном (044) 455 88 11. Адреса клініки Ісіда: Київ, бульвар Івана Лепсе, 65.

* Фото – з сайту kottke.org

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


два − = 0