Лекція про тестування мобільних додатків у KSE | Відрадний

Лекція про тестування мобільних додатків у KSE

Тестування мобільних додатків

Тестування мобільних додатків

13 лютого з 10:50 до 12:00 у приміщенні Kyiv School of Economics відбудеться зустріч із Євгеном Бухінченком, який працює на посаді Product Lead в AmazingApps. Лекцію під назвою «Юніт-економіка та А/В-тестування у мобільних додатках. Бізнес-кейс від Євгена Бухінченка» можна буде відвідати неподалік Берестейської – на вулиці Миколи Шпака, 3. Участь – безкоштовна.

Хто такий Євген Бухінченко? Він – випускник KSE, який нині керує продуктом, що входить до світового топ-10 мобільних додатків категорії Health&Fitness та має понад 20 мільйонів завантажень у 2021 році.

Отож, на початку зустрічі спікер розповість про свою кар’єру та компанію, у якій працює. А після цього усі учасники зустрічі разом з ним зможуть розв’язати бізнес-кейс, пов’язаний з ІТ.

«Далі, індивідуально або в невеликих групах вирішимо декілька класичних бізнес-кейсів, – зазначають організатори заходу. – Напевно, це – один з найефективніших та найпростіших способів опанування найбільш затребуваної топ-роботодавцями навички – problem solving».

Наостанок всі гості заходу матимуть можливість поспілкуватися один з одним на невеличкій нетворкінг-сесії.

Мова заходу – українська, участь – безкоштовна (зверніть увагу на те, що для того, аби прийти на лекцію, треба мати сертифікат про вакцинацію чи свіжий ПЛР-тест).

Загалом же, для участі треба лишень завчасно зареєструватися за лінком https://forms.gle/apamNDpGNGrTqV1z7

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 − три =