Лекція про лідерство в НАУ! | Відрадний

Лекція про лідерство в НАУ!

Вікторія Кузьмик

Вікторія Кузьмик

Хоч Відрадний розташований і далекувато від центру Києва, у нас тут теж бурлить життя і відбуваються цікаві зустрічі :) Одна з них розпочнеться 28 жовтня о 15:30 на території 1-го корпусу НАУ (Національного авіаційного університету), що на проспекті Космонавта Комарова, 1. «Як возити ведмедя в автомобілі? Про лідерство та безстрашність» – так називатиметься подія. А виступатиме на ній Вікторія Кузьмик – активістка і благодійниця.

Отже, точне місце зустрічі: пр. Комарова, 1, корпус НАУ №1, аудиторія 001. Початок лекції – 28 жовтня о 15:30. Спікер – Вікторія Кузьмик.

«Вікторія Кузьмик керує розвитком Міжнародного благодійного фонду Українська Біржа Благодійності, – пишуть про Вікторію організатори – Завтра.UA. – Прийшовши працювати в УББ після бізнесу, Вікторія стверджує, що тепер не лише займається улюбленою справою, але й бачить корисні для країни результати своєї діяльності».

Вікторія більше 7 років працює в сфері розробки стратегій розвитку та побудови позитивного іміджу компаній. Останні 3 роки активно розвиває соціально важливі проекти для України. Працювала з проектами компаній Покупон, KPMedia, DigiMedia, EastOne. Також вона є засновницею соціального сервісу cherrytea.org, веде активний спосіб життя, катається на сноуборді, їздить на мотоциклі, та й загалом – пропагує здоровий глузд.

Для того, щоб взяти участь у зустрічі, варто зареєструватися за цим лінком: docs.google.com/forms/d/1cEK5yMn4wfVz55wc24fcqy0Kc8hWj2y0YzX3MY5fWGY/viewform?edit_requested=true

Хто організовує?

Зустріч «Як возити ведмедя в автомобілі?» відбудеться за підтримки стипендіальної програми Завтра.UA Фонду Віктора Пінчука.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


чотири + 2 =