Лабораторія Clinica Sante на Відрадному | Відрадний

Лабораторія Clinica Sante на Відрадному

Лабораторія Clinica Sante,   пр. Відрадний 9

Лабораторія Clinica Sante,
пр. Відрадний 9

Епідемія коронавірусної хвороби принесла зміни не лише у роботу і дозвілля киян: у місті одні за одними стали відкриватися нові медичні заклади. Якщо попередніми роками у столиці, як гриби після дощу, з’являлися вуличні кав’ярні, то тепер найпопулярніші нові «точки» – лабораторії. Зокрема, нова лабораторія відкрилася і на проспекті Відрадному, 9 – у приватному будинку. Її назва – Clinica Sante.

Мережа лабораторій Clinica Sante – доволі невелика: таких закладів лише декілька по Україні. Це – чернівецький бізнес, який почався у Чернівцях, поширився на навколишні містечка, відкрив лабораторію у Хмельницькому. А нинішня епідемія, як бачимо, дозволила власникам відкрити лабораторію ще й у столиці.

Мабуть, ви подумали, що у новому центрі забору аналізів на проспекті Відрадному, 9 будуть тестувати пацієнтів на коронавірус. Але ні: поки що цього популярного аналізу на сайті лабораторії не вказано. Натомість, є інші види аналізів: наприклад, дослідження на предмет анемії, передопераційні пакети досліджень, профілактичні аналізи, біохімія, перевірка ліпідного обміну тощо.

Поки що бачимо, що ціни на аналізи у цій лабораторії – невисокі: наприклад, загальний аналіз крові коштує 119 грн, а перевірка рівню глюкози (аналіз крові на цукор) – 55 грн.

Місце нової лабораторії – не дуже зручне, адже тротуар біля будинку вузький (стояти у черзі там буде не дуже зручно, але сподіваємося, що великих черг і не буде). Разом з тим, до лабораторії буде зручно звертатися мешканцям гуртожитків на Гарматній та новобудов на початку проспекту Відрадного і вулиці Михайла Донця.

А ви вже зверталися до цієї лабораторії? Поділіться відгуками  :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 + = шістнадцять