Кияни просять повернути 454 маршрутку | Відрадний

Кияни просять повернути 454 маршрутку

454 маршрут Київ

454 маршрут Київ

Тривалий час мешканці нашого мікрорайону користувалися 454-ю маршруткою, яка сполучала Південну Борщагівку з Південним Вокзалом, проїжджаючи Відрадний і Солом’янку. Згодом цей маршрут почав працювати все гірше і гірше: пасажирам доводилося чекати на черговий мікроавтобус цілу годину, і для втомлених людей, що приїжджали на потягах, це перетворювалося на справжню катастрофу. Врешті, маршрут зовсім закрили. Але без нього транспортне сполучення Відрадного з Солом’янкою та Вокзалом стало проблемним, тому зараз мешканці столиці просять міську владу повернути маршрут на дороги.

«У серпні позаминулого року (2013) міською владою було вирішено закрити 24 маршрути, серед яких опинилася і 454 маршрутка – єдина, яка здійснювала транспортне сполучення Відрадного з Караваєвими Дачами і Севастопольською площею, – пише у своїй скарзі до КМДА один із наших сусідів. – На даний момент прямого сполучення з зазначеними об’єктами з проспекту Відрадного не існує, хоча безпосередня відстань між ними менше 5км. Прошу розглянути варіант або відновлення вихідного маршруту, або створення його аналога на основі міського транспорту».

Сподіваємося, влада міста дійсно розгляне можливість створення такого транспортного сполучення. Адже за маршрутом колишнього 454-го таксі розташовані важливі об’єкти інфраструктури, до яких відрадненці повинні мати швидкий доступ: Південний вокзал, 5-й пологовий будинок, паспортний стіл на Єреванській, залізнична станція Караваєві Дачі, Севастопольська площа з її об’ємною транспортною розвозкою тощо.

Зараз потрапити з Відрадного на Солом’янку можна так:

- Доїхати до Індустріального мосту тролейбусом №27, маршруткою №433, 427, 201 і пересісти на транспорт, що слідує у бік Кардач;

- Дійти чи доїхати до пр. Комарова, а там – сісти на 401 маршрутку.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Кияни просять повернути 454 маршрутку”

  1. [...] питань охопив Відрадний. То місцеві мешканці просять поновити 454 маршрутку, то столична влада вирішує закрити 2-й автобусний [...]

Напишіть відгук


+ дев'ять = 18