Кисневий завод готуються забудовувати! | Відрадний

Кисневий завод готуються забудовувати!

Сьогодні, 12 вересня, мешканці Відрадного (а надто – ті, хто живе поблизу перетину Лепсе/Відрадний) почули потужний і тривалий гуркіт. Вийшовши на вулицю, можна було визначити, що шум лунає з-за паркану Кисневого заводу. Саме там, на початку вулиці Суздальської, на території заводу стояла бурильна установка, що зазвичай проводить забір глибинних ґрунтів для досліджень. Висновок напрошувався тільки один: на території Кисневого заводу планують забудову.

У тому, що на території заводу проводився саме забір землі, у нас сумнівів немає. Хоч бурильну установку не було видно повністю, її верхня частина виявилася ідентична «верхівці» тієї машини, яка бурила землю на стадіоні НАУ (після чого розгорівся скандал, і громадськість дізналася, що стадіон таки планують забудовувати). Ось порівняйте: ця установка працювала сьогодні на Кисневому:

Кисневий завод (буля Чобітка)

Кисневий завод (буля Чобітка)

А це – наша фотографія зі стадіону НАУ:

Стадіон НАУ

Стадіон НАУ

На цьому фото, зробленому з вулиці Суздальської, видно «зигзагоподібний» верх бурильної установки, що збігається з тією самою машиною зі стадіону:

Вулиця Суздальська, Кисневий завод

Вулиця Суздальська, Кисневий завод

Про те, що у «Кисневого заводу» – скрутні часи, мешканці Відрадного зрозуміли ще кілька місяців тому, коли на воротах підприємства, розташованих по сусідству з Будинком соціального піклування на Суздальській, з’явилося велике оголошення про оренду. Крім того, на розі проспекту Відрадного і вулиці Суздальської, на території заводу, відкрився і навіть пропрацював кілька тижнів магазинчик – це також натякало на здачу земель заводу під комерцію.

Ці здогадки підтверджує і інформація про закриття Кисневого заводу, яка майже непомітно прозвучала у пресі на початку квітня 2015 року. «Завод закривається на профілактичні роботи на невизначений термін. – Писали журналісти сайту lugradar.net. – Керівництво заводу вже скерувало звернення до столичних лікарень з проханням протягом 30 днів повернути орендоване майно».

Ось і вимальовується майбутнє цієї частини Відрадного – з завантаженою Суздальською, прорубано до Повітрофлотського проспекту, та новобудовами на місці Кисневого заводу! Тільки шкода, що цього разу ми зному мусимо про все здогадуватися самі, без офіційної інформації від чиновників…

До речі

Кисневий завод був одним з найбільших в Україні виробників промислових та медичних газів і рідин (зокрема, рідкого азоту). Це підприємство продавало технічні гази до 13 областей нашої держави, а медичним киснем забезпечувало лікарні Києва, Житомира та Чернігова.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять + = 15