Київський зоопарк взимку. ФОТО | Відрадний

Київський зоопарк взимку. ФОТО

Багато хто вважає, що до Київського зоопарку є сенс ходити лише влітку, у найбільш жвавий “туристичний” сезон. Проте це не так: заклад працює цілий рік, і там завжди є, де провести годинку-другу. Що ж можна побачити у Зоопарку впродовж холодного сезону – читайте у нашій публікації далі.

Олень Давида у Київсьому зоопарку

Олень Давида у Київсьому зоопарку

Зоопарк взимку: який він?

У холодну пору року (фактично, від осені до середини весни) Київзоо працює в режимі парку з експонуванням тварин помірного клімату у всесезонних вольєрах. Що це означає? Те, що зараз ви не зможете побачити там слона, бегемота, тигрів, левів, жирафу (бо для них на вулиці поки що занадто холодно). Крім того, через карантин ви навряд чи побачичте горилу, черепах, кайманів, змій, та усіх цих милих мишок і хом’ячків, які мешкають за склом у будівлях Зоопарку (бо вхід до приміщень у цей час обмежений).

Водночас, Київзоо все одно не можна назвати порожнім: тут є, кого роздивитися навіть у холодний період. Ось лише маленький перелік тих, кого там можна побачити зараз.

Сіаманг. Під час карантину він живе у приміщенні за склом

Сіаманг. Взимку він живе у приміщенні за склом

Сіаманги. Сімейство цих чорних мавп (разом з малятком!) живуть прямо навпроти входу до зоопарку. У них є новий просторий вольєр з мотузками і лазалками, проте, поки на вулиці холодно, сіаманги мешкають у приміщенні – їх можна побачити за склом нового вольєру.

Білі і рожеві пелікани

Білі і рожеві пелікани

Пелікани. Там же, близько до входу, стоячи дрімають білі і рожеві пелікани. Зараз вони також мешкають за склом, а не «на вільному випасі», як буває влітку. Зате вони підходять дуже близько до скла, і за ними цікаво спостерігати :)

Коні Пржевальського, Київзоо

Коні Пржевальського, Київзоо

Коні Пржевальського. Улюбленці відвідувачів зоопарку – на місці: граються, жують сіно, обгризають дерев’яні паркани, сплять на ходу.

Верблюди Київського зоопарку

Верблюди Київського зоопарку

Біля них – верблюди, які залишаються на своєму місці і в холод, і в спеку. Дуже цікаве видовище – коли вони йдуть обідати. Верблюди вишиковуються один за одним, і цей караван повільну рушає до загородки, де їм видають їжу.

Копитні тварини Київського зоопарку

Копитні тварини Київського зоопарку

Біла альпака

Біла альпака

Різноманітні копитні. Лань, антилопа, альпака, олень – тут добре почуваються всі ці представники роду копитних. Дуже любить відвідувачів гуанако – довгошиє створіння, яке просто-таки витанцьовує перед глядачами.

Бізони, Київський зоопарк

Бізони, Київський зоопарк

Зубри, бізони і яки. Ці великі статечні бики  також дуже часто підходять до глядачів, тому поряд з ними можна цікаво провести час.

Хижий гриф у вуличному вольєрі

Хижий гриф у вуличному вольєрі

Птахи. Пави, сови і грифи – цих цікавих пернатих можна побачити, навіть не спускаючись до «пташиної» низини зоопарку. Пави тут є і синьо-зелені, і білі: причому, саме навесні часто можна побачити, як вони розпушують свої неймовірні хвости. Ну а поряд з велетенською кліткою велетенських грифів можна побачити, як вони їдять справжнє м’ясо (ще те видовище).

Дикі свині

Дикі свині

Дикі свині. Кабанчики вдень часто сплять, тому найімовірніше, ви побачите лише їхні волохаті спини. Але деколи вони все ж гуляють на своїй території та риють ямки у пошуках жолудів.

Гуси у зоопарку Києва

Гуси у зоопарку Києва

Свійські тварини. Від 11:00 починає працювати майданчик молодняка: кози, вівці, качки, кури, кролики, нутрії та наймиліша свиня у світі. А ось годувати тварин тут дозволяють лише місцевим купленим кормом (невелика порція моркви коштує 30 грн), отож брати овочі з дому краще не варто. Крім загорожі для малюків, побачити свійських тварин можна і на звичайних огорожених територіях: тут мешкають віслюки, чорно-білі кози (серйозно чорно-білі! Одна половина тіла – чорна, друга – біла), гуси.

Зебри у Київзоо

Зебри у Київзоо

Зебри. Який же зоопарк без них? Дуже мила смугаста парочка – завжди на місці.

Поні у зоопарку зараз на місці жираф

Поні у зоопарку зараз на місці жираф

Поні. Маленьких коників зараз перевели на те місце, де влітку живуть жирафи – між слоном та тиграми.

Вовк у Києві

Вовк у Києві

Вовк. Ось, хто холодів не боїться: справжній сірий вовк! Його буває важко знайти на кам’яному тлі, але він там є :)

Що ще можна робити у Київському зоопарку у холодний період?

-        Роздивлятися будиночок для комах. Поряд з ним є «роз шифровка», у якій вказано, які помешкання обирають для себе різні види комах. Дуже пізнавальний стенд!

Будинок для комах

Будинок для комах

-        Вчитися екологічній свідомості з плакатів та скульптур зоопарку. Чого вартує лише слон, виготовлений із автомобільних шин!

-        Дізнатися унікальні факти про старі дерева, що ростуть тут, адже зоопарк – ще й дендропарк! На табличках біля старих дерев написані справді цікаві історії.

-        Слухати, що говорить дуже натуралістичний лев з великого ростового екрану біля дальнього входу (між слоном і новою парковкою). Просто натисніть на кнопку і почекайте :)

-        Пити каву/чай з автоматів (захопіть з собою монетки!) або з кіоску між поні і слоном (там само можна купити перекус: торгова точка працює).

Ми описали лише невелику частину того, чим може зацікавити Київський зоопарк взимку. Як бачите, все одно навіть у цей час зоопарк може запропонувати вам якісну і цікаву прогулянку на кілька годин.

І не забудьте, що до зоопарку їде автобус №2, який дуже легко відслідкувати в Інтернеті :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ шість = 10