Київхліб на Лепсе, 83: що насправді з ним відбувається? | Відрадний

Київхліб на Лепсе, 83: що насправді з ним відбувається?

Київхліб на Лесе, 83

Київхліб на Лесе, 83

Кіоски Київхлібу цьогоріч наробили у столиці чимало галасу. Ці великі МАФи часто встановлювали з порушеннями законодавства і здорового глузду – на зелених газонах, дворових в’їздах, теплотрасах… Небайдужі кияни змогли добитися демонтажу кількох таких кіосків, проте їх, здається, просто перевезли в інші точки міста. Зокрема, прямо на газоні біля будинку на бульварі Лепсе, 83 такий магазин встановили вночі, аби місцеві мешканці не змогли завадити цьому процесу. МАФ «Київхліб» постав на Лепсе ще навесні, але він і досі стоїть зачинений. Ми спробували дізнатися його долю і написали кілька запитів до служби 1551.

Як «демонтували» кіоск

Одразу варто зазначити, що нововстановлений МАФ з першого ж дня «обріс» папірцями: в одному містився Припис про порушення Правил благоустрою, інший оголошував прохання до власників магазину надати місцевій адміністрації документи щодо його встановлення саме на цьому місці.

Ми вирішили дізнатися, що думають у Київській міській державній адміністрації про явне порушення благоустрою, тому надіслали запит до служби 1551. заступник директора департаменту промисловості та розвитку підприємництва В. Заліпа у відповіді від 21 травня зазначила: «Об’єкт роздрібної торгівлі за вказаною Вами адресою демонтовано».

Очевидно, на демонтаж таки були причини, подумали ми, і пішли на Лепсе, 83, аби перевірити інформацію з КМДА. Кіоск Київхліб стояв на тому ж газоні, і ніщо не нагадувало про його «демонтаж».

Не можна, але можна

Після інформації про нібито знесення кіоску минуло більше тижня, і та сама заступник директора департаменту надіслала вже іншу відповідь. У ній було зазначено, що інформація про «демонтаж» була недостовірна. Натомість, «ПАТ «Київхліб» розпочало програму з озеленення прилеглої до об’єктів роздрібної торгівлі території для забезпечення її благоустрою та уникнення вимушеного демонтажу», – говорилося у повідомленні. Тобто, ставити велетенські кіоски на газонах можна, головне – навести потім «марафет» на залишках зеленої зони.

Тим не менше, кіоск Київхліб на Лепсе, 83 досі не працює. І не тому, що встановили його на не дуже вдалому місці, а тому, що «на сьогодні в зазначеному об’єкті роздрібної торгівлі ведуться ремонтно-відновлювальні роботи». За інформацією від КМДА, кіоск «зазнає систематичних пошкоджень шляхом руйнування ролетів та скла, внаслідок чого він тимчасово виведений з експлуатації».

Ціни у кіосках Київхліб

Ось вони, три соціальні сорти хліба, заради яких по всьому місту встановили кіоски: батон вагою 0,5 кг має коштувати у них 4,15 грн, хліб подовий «Пшеничний» вагою 0,65 кг – 4,05 грн, а Український хліб новий подовий вагою 0,95 кг – 5,25 грн. Ціни на іншу продукцію, представлену в кіосках, нефіксовані, тобто можуть змінюватися.

***

Недорогий хліб – це чудово, особливо у нинішній нелегкій фінансовій ситуації. І ми цілком схвалювали би розповсюдження кіосків Київхліб, якби не зухвале порушення елементарних норм благоустрою з боку цієї компанії. Хотілося би бачити наше місто гарним і доглянутим, а представників влади, які надають МАФам дозволи, більш рішучими і суворими.

Фото Ніка Кияшка.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

В компанії Адмирал ви можете замовити запчастини для іномарки, які вам потрібні. Всі запчастини на одній вітрині – для вас!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім × = 49