Квіти на Відрадному: де купити? | Відрадний

Квіти на Відрадному: де купити?

Орхідея. Квіти на Відрадному

Орхідея. Квіти на Відрадному

Свят в Україні – хоч відбавляй, тому знову і знову постає вічне запитання: де купити квіти на Відрадному? Придбати живу красу можна у декілька способів: у реальних магазинах нашого мікрорайону та через Інтернет. Обирайте спосіб, що підходить саме вам, та купуйте квіти для підняття настрою!

1. Квіти «з рук» у місцевих мешканців. На перехрестях та біля зупинок громадського транспорту (зокрема, на перетині вулиці Героїв Севастополя та проспекту Відрадного; на перетині проспекту Відрадного і бульвару Вацлава Гавела) часто можна побачити жіночок поважного віку з саморобними букетами. Тут продають і кімнатні рослини, і ромашки з хризантемами. Але можна також і домовлятися з квітниками наперед: на Відрадному є великий приватний сектор, де багато хто вирощує квіти на продаж.

2. Доставка квітів через Інтернет. Якщо вам потрібні квіти на конкретну дату, краще замовити таку послугу, як доставка і не переживати, чи будуть обрані квіти у наявності. Тим більше, якщо букет потрібен на свято, коли купівельний ажіотаж сягає апогею (наприклад, на День святого Валентина та подібні дати).

3. Квіти на вулиці Чернишевського. Пр. Відрадний, 10 – ось адреса непоганого квіткового магазину, розташованого у підвальному приміщенні. Ця крамниця межує з «Цирюльнею на Чернишевського», тож ви не заблукаєте у її пошуках. Магазин працює цілодобово, але якщо вас цікавлять якісь конкретні квіти, замовляти їх краще заздалегідь.

4. МАФ (невеликий магазинчик) зі квітами на пр. Відрадному, 69/1 (біля тролейбусної зупинки). Непоганий магазин з квітами середньої цінової категорії. Проте інколи він виявляється зачиненим, тому краще купуйте тут квіти наперед, а не відкладайте покупку на останній момент.

5. МАФ (знову-таки, не кіоск, а невеликий магазин) «Квіти» біля Золотої Осені (пр. Відрадний, 16/50). Тут можна купити як букети квітів, так і кімнатні рослини, горщики для них, земельні суміші та різні елементи декору. Цей магазинчик також славиться гарною упаковкою квітів.

6. Земля для квітів та горщики у магазині дрібниць біля Фермерського молока (у районі ресторану Марані на вулиці Героїв Севастополя). Самих квітів тут не продають, але якщо вам треба гарно «запакувати» саджанець на подарунок, тут допоможуть із вибором горщику та земельного наповнення.

7. Квітковий магазин на бульварі Вацлава Гавела, 18. Тут роблять святкові (в тому числі, й весільні) букети на замовлення, продають квіти поштучно і навіть можуть оформити ваше приміщення із застосуванням квітів. Обіцяють демократичні ціни!

8. Садовий центр на Новопольовій. Букетних квітів тут не вирощують, але купити в подарунок орхідею чи подібну кімнатну рослину в горщику можна! Але для того, щоб дізнатися, що саме зараз росте в цій оранжереї Київзеленбуду, треба прийти безпосередньо до садового центру та спитати про це у майстра. Краще за все – домовитися про свій візит телефоном, адже нині ця територія обнесена глухим парканом.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 5 = вісім