Курйоз з автобусом №2 на Відрадному | Відрадний

Курйоз з автобусом №2 на Відрадному

20  серпня на автобусному маршруті №2 стався незвичний випадок: водій переплутав вулиці й поїхав не тією дорогою. Адміну сайту vidradnyi.com «пощастило» бути серед пасажирів того рейсу, отож у цій публікації – всі деталі курйозного випадку :)

Це сталося 20 серпня на борту автобуса №2, який за графіком рушає о 8:00 з вулиці Булгакова у бік Політехнічного інституту. Цього дня вперше вийшов у рейс не стандартний жовтий автобус «Богдан», а білий, декорований рекламою, борт №1839. Саме той, що на фото:

Автобус №2 Київ проспект Відрадний

Автобус №2 Київ проспект Відрадний

Очевидно, вперше вийшов на цей маршрут не лише сам автобус, а й його водій – це стало зрозуміло з того, яку дорогу він обрав для транспортного засобу.

Ранковий восьмигодинний рейс автобусу №2 – це саме той транспорт, яким дістаються роботи працівники та працівниці Медмістечка, які мешкають на Борщагівці. Колектив медпрацівників зазвичай «групується» й вітається між собою у салоні, а потім так само дружно виходить на зупинці «Вулиця Стражеска». Та цього разу щось пішло не так: «двійка» їхала вулицею Гроїв Севастополя, проїхала вхід до парку Відрадний, Центр дитячої творчості… а потім не повернула на Стражеска, а поїхала собі далі по Героїв Севастополя.

Пасажири автобуса повідомили водію про його помилку, а потім голосно зойкнули, ледь не попадавши від різкого гальмування автобуса. Зрештою, водій відчинив двері і разом з пасажирами вийшов на вулицю в районі Ощадбанку і попросив, аби ті пояснили, куди йому варто було завернути.

Виправлення помилки зайняло 5 хвилин: впродовж цього часу водій дуже повільно намагався здавати назад, аж до Центру дитячої творчості, аби мати можливість з другої спроби повернути на Стражеска. Це був доволі небезпечний маневр, адже вулицею Героїв Севастополя у ранковий час їхало багатсько автівок саме у напрямку центру: виходить, що автобус здійснював задній хід назустріч їм.

Автобус №2 бортовий номер 1839

Автобус №2 бортовий номер 1839

Потрапивши нарешті на вулицю Стражеска, автобус №2 успішно прослідував свої маршрутом аж до КПІ: ми перевірили :) Добре, що все добре закінчилося!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість × = 18