Кулінарні майстер-класи в Аркадії! | Відрадний

Кулінарні майстер-класи в Аркадії!

Ялинка з макарон

Ялинка з макарон

21 грудня у торговельному центрі Аркадія, що біля Індустріального мосту, відбудуться два захопливі кулінарні майстер-класи для малечі та дорослих. На кулінарних уроках «Новий рік» і «Новорічний стіл» можна буде навчитися готувати святкові солодощі: модні нині макарони, печиво, вершкові карамельки та багато іншого!

Дитячий кулінарний майстер-клас Новий рік

1. Печиво з корицею. Діти будуть пекти, вчитися розписувати і декорувати.

2. Вершкова карамель Іриска. Малеча буде її варити, нарізати і упаковувати в яскраві фантики. Все це можна їсти, дарувати рідним або вішати на ялинку!

Майстер-клас відбудеться 21 грудня, з 11.00 до 13.00. Місце проведення: ТЦ Аркадія, Київ, вул. Борщагівська, 154а. Кухня – шоурум компанії Форвард. Вартість участі – 200 грн. Кількість учасників – від 10 до 12 чоловік. Умова участі – бронювання місця передоплатою. Для запису телефонуйте: (050) 385-02-04.

Кулінарний майстер-клас для дорослих Новорічний стіл

Ви навчитеся готувати незвичайні, але такі примхливі десерти, які називаються Macarons. Макарони будуть солодкою прикрасою новорічного столу. А ялинку ви прикрасите розписним печивом власного приготування і цукерками Вершкова карамель у яскравих обгортках.

1. Новорічна іграшка з макаронів. Яскраво-червоний або ніжно-рожевий макарон із застібкою з марципану. Крем: кава-кориця, молочний шоколад.

2. Макарон Сніжинка. Ніжно-блакитний макарон, зверху сніжинка з айсингом. Крем: ганаш чорниця-лаванда.

3. Макарон Новорічна ялинка. Яскраво-зелений макарон у вигляді ялинки. Крем: мандариново-м’ятний ганаш.

4. Вершкова карамель Смак дитинства.

5. Печиво з корицею.

Майстер-клас відбудеться 21 грудня, з 15.30 до 19.30. Адреса: Київ, вул. Борщагівська, 154а, ТЦ Аркадія. Кухня – шоурум компанії Форвард. Вартість участі – 550 грн. Кількість учасників – від 10 до 12 чоловік. Умова участі – бронювання місця передоплатою. Для запису телефонуйте: (050) 385-02-04.

Фото з сайту finessepastries.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


чотири − = 1