Куди вивозять сніг з Відрадного? | Відрадний

Куди вивозять сніг з Відрадного?

Місця скидання снігу Солом’янського району

Сніг на дорогах

Сніг на дорогах

Ще влітку минулого року, готуючись до зимового періоду, київська влада визначила перелік місць для звезення снігу, зібраного на вулицях. Адже прибраний з доріг сніг десь потрібно складати: якщо залишити його біля проїжджої частини, він дуже скоро розтане і затопить дороги. Тож куди дівається сніг з вулиць?

По всьому Києву існують офіційні точки збору снігу – місця, куди комунальники звозять сніг з вулиць міста. Ці території чітко закріплені за районами. Наприклад, сніг з Печерського району везуть на бульвар Дружби Народів, 15, вулицю Професора Підвисоцького та на вулицю Старонаводницьку, 46.

Солом’янський район везе сніг у дві точки:

1) пустир між вулицями Сигнальною і Медовою

2) пустир між вулицями Петра Радченка та Колосковою.

Мікрорайон Відрадний належить до Солом’янського району Києва, тож сніг з наших вулиць везуть до одного з цих двох пустирів.

Також мешканці Відрадного могли бачити величезні кучугури снігу біля магазинів та інших закладів – таким чином, розчищаючи сніг з навколишньої території, їхні власники заощаджують гроші на вивозі снігу. Наприклад, ресторан Українські Страви на Відрадному проспекті, 22, використовує для зберігання снігу власне подвір’я.

Солом’янському району цілком вистачає точок скидання снігу, якщо мова йде про традиційні погодні умови. Проте цьогоріч зима затягнулася, та ще й снігопад набув нечуваного розмаху. Тож стандартних місць для збирання снігу Києву не вистачило. За інформацією Київської міської державної адміністрації, через березневу негоду було вирішено розширити перелік місць скидання снігу. Тепер сніг Солом’янського району звозять ще й на вулицю Медова та на пустир, що на вулиці Трублаїні.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять − 8 =