Коворкінг на даху бібліотеки за 25 грн/день | Відрадний

Коворкінг на даху бібліотеки за 25 грн/день

На КПІ відкрився новий коворкінг цікавого формату. Це – відкритий простір, розташований прямо на даху Центральної бібліотеки для дітей імена Тараса Шевченка. Тут можна працювати, проводити дозвілля, різноманітні зустрічі та презентації. Тариф на візит однієї людини дуже демократичний – 25 грн за цілий день.

Коворкінг на даху

Коворкінг на даху

Коворкінг на даху бібліотеки відкрили зовсім нещодавно, тому зараз тут майже немає відвідувачів: мало хто поки що знає про це цікаве місце. Для того, аби потрапити до цього простору, треба зайти до Бібліотеки імені Шевченка, піднятися на другий поверх, зареєструватися там, оформивши бібліотечний формуляр, і сходами пройти на саму терасу.

Стіл для роботи у коворкінгу

Стіл для роботи у коворкінгу

Цей коворкінг виглядає, як відкритий простір без даху. Фактично, він і є дахом, на якому обладнали робочі місця – по периметру розставили лави, крісла, відкидні столики, прикрасили їх горщиками зі штучними рослинами. Крім того, тут встановили своєрідні прозорі «стіни», які роблять перебування у коворкінгу більш цікавим і безпечним.

Аби розпочати роботу, варто просто встановити перед собою столик, «розправивши» його на кріпленні. Для додаткового затишку над простором протягнули гірлянди з лампочками, що додають особливої атмосфери ближче до вечора.

Сучасний  простір у бібліотеці імені Шевченка

Сучасний простір у бібліотеці імені Шевченка

Цікаво, що цей простір фактично «врізається» в одну з відомих радянських мозаїк, розміщених на групі житлових будинків на проспекті Перемоги. Отож, відвідуючи коворкінг, ви можете провести час поряд з легендарними витворами модерністського мистецтва Києва. Ще один з «маячків», які також видно із цього коворкінгу, – торговельний центр Smart Plaza, що біля самої станції метро Політехнічний інститут.

Мозаїка на проспекті Перемоги

Мозаїка на проспекті Перемоги

Ціна відвідування коворкінгу – доволі невелика, як для київських просторів. Цілий день тут можна провести лише за 25 грн! На першому поверсі бібліотеки є кавомашина, отож запашний напій може доповнити вашу перебування там. А ось розцінки на проведення заходів у цій зоні варто уточнювати і обговорювати із персоналом бібліотеки.

Коворкінг у бібліотеці на КПІ

Коворкінг у бібліотеці на КПІ

Єдина незручність нового простору полягає в тому, що він – відкритий. Це означає, що в дощову погоду тут не особливо посидиш. Крім того, на такій висоті часто гуляє сильний вітер, отож йдучи до цього коворкінгу, не забудьте прихопити з собою кофту або інший теплий одяг. Щоправда, якщо ви боятиметеся змерзнути чи намокнути, завжди можна буде зайти й попрацювати всередині бібліотеки: тут також обладнані комфортні місця для проведення часу.

Тераса на даху Київ

Тераса на даху Київ

Головний бонус Бібліотеки імені Шевченка – те, що тут зазвичай вільно, просторо і дуже гарно. Кілька років тому в цьому приміщенні зробили сучасний ремонт, отож якщо ви тут давно не були – обов’язково приходьте: ви будете вражені змінами. Адреса бібліотеки (а тепер – і коворкінгу): Київ, пр. Перемоги, 25.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


7 + чотири =