Космічні спеціальності НАУ | Відрадний

Космічні спеціальності НАУ

Астронавт

Астронавт

Космос стає все більш популярним: про нові досягнення людства у цій царині ми частенько чуємо з новин. А для мешканців Відрадного ця тема близька, як нікому! Адже саме на території нашого мікрорайону розташований Національний авіаційний університет, у якому студенти здобувають знання для роботи у космічній галузі. Не лише у ній, звісно, але у цій публікації ми вирішили сформувати перелік космічних спеціальностей НАУ, які можна отримати у цьому виші.

1. Авіаційна та ракетно-космічна техніка. Освітньо-професійних програм за цією спеціальністю три: літаки та вертольоти; обладнання повітряних суден; композиційні матеріали і конструкції. Стати фахівцем у цих галузях можна на аерокосмічному факультеті університету.

2. Інформаційні технології в аерокосмічних системах управління.Навчаючись на цій спеціальності, можна також сподіватися, що знання знадобляться в українській космічній галузі, адже її зараз активно підтримують http://mignews.com.ua/society/22136437.html та намагаються реанімувати.

3. Прикладна фізика та наноматеріали. Освітньо-професійна програма тут одна – «прикладна фізика». Навчитися застосовувати науку можна на аерокосмічному факультеті НАУ.

4. Прикладне програмне забезпечення. Цю спеціалізацію можна отримати на спеціальності «Прикладна математика» Інституту інформаційно-діагностичних систем НАУ.

5. Інформаційні технології та інженерія авіаційних комп’ютерних систем. Цю спеціалізацію можна також отримати в Інституті інформаційно-діагностичних систем НАУ – це частина спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

6. Двигуни та енергетичні установки літальних апаратів. Вчитися цій спеціальності можна на аерокосмічному факультеті вишу.

7. Комплекси пілотажно-навігаційного обладнання. Якщо вам цікава ця тема – звертайтеся до Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій!

Це частина зі спеціальностей, пов’язаних із космічною галуззю, вивчитися на які можна у нашому місцевому, але відомому на всю Україну Національному авіаційному університеті! Аби довідатися ширший перелік спеціальностей, зазирніть до обраних факультетів НАУ.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× чотири = 28