Коронавірус у Києві: де брати маски та апарати ШВЛ? | Відрадний

Коронавірус у Києві: де брати маски та апарати ШВЛ?

Маленький, але дуже активний вірус останнім часом заполонив стрічки новин: в Україні стає все більше хворих на коронавірусну хворобу. Столицю ця недуга, на жаль, також не оминула. Саме у Києві розташовано найбільше лікарень, саме у нашому місті працює найбільше медиків на всю Україну. Все йде до того, що Київ прийматиме найбільше хворих. При цьому, чиновники та медичні бізнесмени розводять руками: засобів захисту та спеціальної медичної апаратури дуже не вистачає. Де їх брати? Ми розбиралися, де модна знайти апарати штучної вентиляції легень та маски для обличчя у Києві.

Апарати штучної вентиляції легень українського виробництва

Апарати штучної вентиляції легень українського виробництва

1. Апарати штучної вентиляції легень. У Києві є виробник апаратів штучної вентиляції легень – завод «Буревісник», що на Позняках (він розташований на вулиці Здолбунівській, 2). Так, в Україні все ще працюють ключові підприємства – те ж конструкторське бюро “Південне” https://yuzhnoye.com.ua та багато інших потужних заводів. Якщо ж говорити про “Буревісник”, то це підприємство виготовляє аж три види таких апаратів:

- транспортний варіант під назвою Апарат ШВЛ «Бриз-Т»;

- стаціонарний апарат ШВЛ «Бриз»;

- дитячий апарат ШВЛ «Бриз-Малятко».

Проте, за словами фахівців, виробничі потужності «Буревісника» доволі обмежені, тому завод не спроможний швидко виготовити велику парію апаратів. Принаймні, таке підприємство у нас є, а далі можновладці можуть або терміново стимулювати збільшення виробничих потужностей «Буревісника», або ставати у чергу до іноземних виробників такої апаратури.

Лінія з виробництва масок

Лінія з виробництва масок

2. Лінія з виробництва масок. Проблему з масками також можна вирішити, запустивши всередині країни додаткове виробництво. Зокрема, прямо зараз на OLX продають цілу лінію з виробництва хірургічних масок. Коштує вона 50 тис. дол., отож хтось із бізнесменів може взяти цю ідею до уваги. Конвеєр розрахований на виготовлення 100 масок на хвилину і складається з двох частин:

- виготовлення заготовок для масок;

- апаратури для припаювання ґумок до масок.

Маска для обличчя з тканини

Маска для обличчя з тканини

3. Пошиття масок для обличчя на фабриках. Також можна навантажити виготовленням масок швацькі фабрики та цехи, яких в Україні (та й в самому Києві) дуже багато. Наприклад, швейна фабрика «Катріна» на своєму сайті вже виставила такий варіант виробів. Розташоване підприємство на Софіївській Борщагівці, на вулиці Промисловій, 11.

4. Пошиття масок вдома. Попередні варіанти підходять для великих замовлень та, відповідно, для чиновників, які приймають рішення. Якщо ж ви – звичайний мешканець Відрадного, який хоче якнайкраще вберегтися від коронавірусу, радимо вам власноруч зшити маску для обличчя з натуральної тканини – бязі, ситцю або з трикотажних полотен – з куліра чи інтерлока. Викрійки та майстер-класи з пошиття масок зараз є в Інтернеті: залишилося лише взятися за справу а зробити!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 − три =