Кондиціонери на Відрадному | Відрадний

Кондиціонери на Відрадному

Прохолода

Прохолода

Побутові кондиціонери стають все більш затребувані серед мешканців Києва: багато хто хоче відчувати у своїй оселі приємну прохолоду влітку і комфортне тепло взимку. Отож, сервіси зі встановлення та обслуговування «кондишенів» потроху з’являються у таких «не центральних» районах Києва, як наш. Якщо ви хочете встановити кондиціонери на Відрадному, вже зараз свої послуги вам готові запропонувати декілька місцевих фірм. Ось вони та їхні контакти!

1. Монтаж Хладо Сервіс. Контакти: пр. Відрадний, 95, тел. (044) 384-13-28. Фірма працює з понеділка по п’ятницю від 9:00 до 18:00, а субота й неділя тут – вихідні. Ця компанія пропонує вам допомогу з підбору, продажу та встановлення різноманітної кліматичної техніки: морозильних камер, запчастин до них, кондиціонерів, промислових морозильних камер, систем вентиляції, кондиціонерів та інших товарів подібної категорії. Також тут можуть зарадити, якщо знадобиться ремонт цього обладнання у подальшому.

2. Теплохолод. Контакти: вул. Радіщева, 3, оф. 3056 (неподалік станції метро Берестейська), тел. (044) 594-72-00. Ця фірма пропонує купити кондиціонери, фірмові електронагрівачі, різноманітні конвектори та водонагрівачі, а також котли та радіатори за низькою ціною.

3. М-Інфо. Контакти: бульв. Вацлава Гавела, 4, тел. (044) 351-11-33. Компанія М-Інфо вже більш як 20 років (!) займається дистрибуцією багатьох брендів силової та кліматичної техніки. Тому, якщо ви вагаєтеся і не можете обрати оптимальну модель кондиціонера, зверніться до фахівців цієї компанії: вам зможуть підібрати найкращий варіант кліматичної техніки!

4. Атлант-М. Контакти: бульв. Вацлава Гавела, 4, тел. (044) 391-44-44. Сюди ви можете звернутися, якщо вас цікавить встановлення або ремонт кондиціонера в автомобілі. Це – станція техобслуговування, отож тут вам допоможуть вирішити й інші автомобільні проблеми. А де ви можете порадити купити кондиционеры Киев, так щоб було недорого і якісно?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім − = 2